نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این اپلیکیشن که نام قبلی آن GOTYA بود به دلیل نا معلوم چند روز پس از عرضه شدن در استور حذف شد که در آن زمان توسط کمپانی MobiAppLines LLC ساخته شده بود اما مجدد در تاریخ ۶/۲۳/۲۰۱۵ به ویندوزفون آمد که هم نام هم کمپانی آن تغییر کرده است اما کارایی اپلیکیشن یکی است. این اپلیکیشن به صورت آنلاین و پشتیبانی معتبر سایت GOTYA که در زمینه ی امنیتی و دوربین مداربسته اعتبار زیادی کسب کرده است می باشد و با خیال راحت می توانید استفاده نمایید. دوربین های مدار بسته به صورت کامل در حال فیلم گرفتن می باشد و حجم و سرور بسیار زیادی نیاز به استفاده می باشد اما این اپلیکیشن فیلم ضبط نمی کند ولی به مهض حرکت کوچکی در تصویر شروع به عکس گرفتن می کند و نهایتا چندین عکس ذخیره می گردد و نیازی به فضای ذخیره زیاد نمی باشد .

چند گزینه در این اپلیکیشن موجود می باشد که برایتان توضیح خواهیم داد .

 • Camera : شما می توانید گوشی خود را در مکانی ثابت قرار دهید و اپلیکیشن را اجرا کنید . دوربین شما چشم هوشمند اپلیکیشن می باشد و هر زمانی که جسمی یا کوچکترین حرکت شی جلوی دوربین انجام شود دوربین شما شروع به عکس گرفتن پشت سر هم می کند و برایتان به صورت آلارم بوق خطر پخش خواهد شد البته می توانید این آلارم را خاموش کنید .در هنگام انتخاب camera در سمت راست صفحه چند گزینه وجود دارد که شما بر روی گزینه ی ” … ” کلیک کنید و ۴ گزینه برایتان ظاهر می گردد . در اول گزینه ی dim می باشد که نور صفحه ی گوشی را خاموش می کند و اگر انتخاب نکنید در تمام طول استفاده از این اپلیکشن صفحه ی ال سی دی شما روشن میماند . گزینه دوم front می باشد که این گزینه برای انتخاب دوربین جلو می باشد که می توانید از دوربین جلو هم استفاده کنید . اگر گوشیتان دوربین جلو نداشته باشد مثل گوشی لومیا ۵۲۰ با انتخاب این گزینه پیغام Front camera is not supported on this phone  را دریافت خواهید کرد . گزینه ی بعدی calibration می باشد که شما می توانید صفحه ی نمایش را کوچک یا سایز آن را تغییر دهید و گزینه ی آخر start که با انتخاب این گزینه کار اپلیکیشن شروع می شود .

در  قسمت همان ” … ” قسمت settings  می توانید انتخاب کنید که در این قسمت می توانید (صدای آلارم را قطع کنید ، اپلیکشن را زمان بندی کنید که از چه ساعتی شروع بکار کند و منطقه زمانی را ثبت کند . موارد ثبت شده را به ایمیل ارسال کند ) تغییراتی انجام دهید و اگر گزینه ی default settings را انتخاب کنید کلیه تغییرات به حالت اول بر می گردد . عکس های ذخیره شده در گالری ذخیره می گردد و می توانید از آن قسمت دسترسی به عکس های گرفته شده داشته باشید .

 • Remote Controller : این قسمت برای کنترل گوشی هایی که به صورت مدار بسته ثبت کرده اید می باشد و پس از ورود به این قسمت در از شما در خواست می کند که در سایت پشتیبانی اپلیکیشن ثبت نام کنید و لاگین شوید و شما از قسمت سوم Cloud service محل ثبت نام و لاگین می باشد که ایمیل و پسورد را ثبت کنید و پس از آن یک ایمیل به ایمیل ثبت شده ارسال می شود و در آن ایمیل لینک فعال سازی وجود دارد و پس از انتخاب آن لینک به سایت مربوطه انتقال می یابید و آنجا فقط یک بار ایمیل و پسورد را وارد کنید و گزینه ی login را انتخاب کنید . توجه داشته باشید با انتخاب گزینه ی لاگین وارد به قسمت دیگر نمی شوید و باید مجدد برگردید به اپلیکیشن و مجدد در قسمت Cloud service اکنون ایمیل و پسورد را وارد کنید و بعد از آن این قسمت برایتان فعال می گردد . اکنون شما یک بار از اپلیکیشن به صورت کامل خارج شوید مجدد اپلیکیشن از اجرا کنید . بعد از آن در قسمت Remote Controller وارد شوید گوشی هایی که به صورت دوربین مدار بسته قرار داده اید می توانید کنترل کنید . البته برای ثبت دورین ها در این قسمت نیاز می باشد از طریق سایت اپلیکیشن اقدام نمایید .
 • Cloud Service : این قسمت مخصوص ثبت نام و لاگین کردن در اپلیکیشن می باشد که موارد استفاده را در قسمت ۲ به صورت کامل توضیح داده شده است .
 • Help : راهنمایی هایی در مورد اپلیکیشن در این قسمت توضیح داده شده است که البته به زبان انگلیسی می باشد .

۱۲-۶۸۰x486

۳-e1430639485440ویژگی های اپلیکیشن :

 • بسیار هوشمند و دقیق
 • ذخیره عکس ها
 • حجم کم
 • پشتیبانی معتیر
 • امکان کنترل دوربین و گوشی های دیگر در برنامه

12 Responses

 1. میلاد

  سلام اقاا رضا تو این چند روز اخیر یه حجمه زیادی از اخبار ضد ویندوزفون(البته ضد هم نمیشه گفت) به راه افتاده که مایکروسافت قرار تعطیل کنه مایکروسافت به شدت در حال ضرر کردن یه چند تا خبر تکذیب شده اونم ن مستقیم توسط مایکروسافت ولی چند تا خبر اصلا تکذیب نشده و این یکم خودش نگران کننده است مخصوصا واسه ما ویندوزفونی ها که با امید پشتیبانی مایکروسافت این گوشی ها رو خریدیم شما نظری در این مورد نداری؟؟؟؟ جالب که خود مایکروسافت هیچ واکنشی نسبت به این اخبار نشون نمیده و این بنظرم خیلی بد

  پاسخ
  • رضا راد

   سلام دوست عزیز
   خبر ها همشون از سایت های متفرقه هستند و مشخص نیست از کی و از چی شنیدند.شما نگران نباشید اگر این حقیقت داشت خود شرکت مایکروسافت توی سایت رسمیش اعلامش می کرد

   پاسخ
  • حمید

   این خبرها بیشتر تخریبی هستن و برای تخریب وجهه ویندوز ۱۰ موبایل که هنوز بصورت رسمی نیومده عمل میکنن.

   پاسخ
 2. rshoohani

  دوست عزیز اگه این خبر واقعیت داشت شک نکن که مایکروسافت اینقدر برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل و هالولنز و ایکس باکس و… اونم رو یه پلتفرم جامع بنام ویندوز ۱۰ هزینه نمیکرد و از کاربران برای بالا بردن کیفیت درخواست بازخورد نمیکرد

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour