نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت خدمات پرداخت اینترنتی پی پال می گوید تا حدود یک ماه دیگر یعنی 30 ژوئن ارائه خدمات از طریق برنامه های همراه خود که برای سیستم عامل‌های ویندوزفون، بلاک بری و فایر او اس آمازون طراحی شده‌اند را متوقف می‌کند. به نقل از ورج، علت این تصمیم تعداد اندک کاربرانی است که از سیستم عامل های همراه یاد شده برای دسترسی به خدمات پی پال استفاده می کنند. به بیان دیگر اکثریت مطلق مشترکان پی پال کاربر آندروید و آی او اس هستند.برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

اگر چه این تصمیم گیری در مورد ویندوز فون و بلک بری چندان عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی رسد، اما با توجه به موقعیت خاص آمازون به عنوان یک فروشگاه بزرگ اینترنتی که خود عرضه کننده تبلت های کیندل فایر است انتظار نمی رفت امازون هم مشمول این تصمیم شود.

پی پال هنوز خود توضیحات چندانی در این مورد ارائه نکرده و صرفا ادعا کرده که این تصمیم به طراحی برنامه های همراه بهتری برای آندروید و آی او اس منجر می شود. در بخشی از بیانیه پی پال در این مورد امده است: چنین تصمیمی برای ما دشوار بود. اما معتقدیم با این کار می توانیم منابعمان را برای بهبود تجربه کاربری مشتریان اختصاص دهیم.

کاربران گوشی های مجهز به سیستم عامل هایی که دیگر توسط پی پال پشتیبانی نمی شوند باید از مرورگر گوشی برای مراجعه به پی پال و دسترسی به خدمات پرداخت مالی استفاده کنند.


نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

7 Responses

 1. omid

  منم تا حالا نشنیدم.
  ببخشید اینجا مطرح می کنم من لومیا ۱۵۲۰ دارم رنگ قرمز می خوام بفروشم.گوشی در حد صفر صفر.هر کسی خواست من در خدمتم.
  شماره تماس:۰۹۱۴۳۸۲۶۸۶۶

  پاسخ
 2. مسیح

  اونایی که میگن نیشنیدن اتفاقا paypal یه شرکت گسترده و خیلی محبوبه. تقریبا هر سایت خارجی که من تا حالا رفتم اگر امکاناتی برای فروش داشته همیشه گزینه paypal رو برای پرداخت مبلغ داشته.

  پاسخ
 3. رضا

  گوشی 640تک سیم فورجی برا فروش دارم.به شرط سالم…ایدی تلگرام
  Telegram.me/reza73ok

  پاسخ
 4. hamid reza

  هر دم ازین باغ بری میرسد!!
  آدم این خبرا رو میشنوه بدجوری ناامید میشه.باز خوبه،زیاد پول گوشی ویندوزی ندادم وگرنه بدجوری افسرده میشدم

  پاسخ
 5. ali

  پلتفرم باحالی بود با تمام نقطه ضعفهاش حیف با سیاستهای بد بالمر و دشمنی نادلا نابود شد حالا برن دریوزگی گوگل و اپل بکنن ?

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour