نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

چندی پیش شنیده میشد که کمپانی EA موفق شده مجور استفاده از از UEFA Champions League را بدست آورد اما ساعاتی پیش صفحه ی رسمی Pro Evolution Soccer 2016 اعلام کرده که توانسته است مجدد برای ۳ سال مجوز استفاده است لیگ قهرمانان اروپا یا همان UEFA Champions League را بدست آورد. این کمپانی در سال ۲۰۰۹ توانسته بود که این مجوز را کسب کند و انقضای آن در سال ۲۰۱۶ تمام بود و کمپانی EA خیلی تلاش کرده که مالک بعدی این مجوز شود ، شاید یکی از دلایل اینکه هنوز بازی فیفا ۱۶ را عرضه نکرده همین بوده که امید داشته این لیگ را به صورت رسمی وارد بازی فیفا ۱۶ کند اما در امروز شاهد شکست خوردن کمپانی EA بودیم و الان کمپانی کونامی موفق تر ظاهر شده است و انتظار می رود فروش بیشتری داشته باشد.

آقای Sean Ratcliffe مدیر تجاری کمپانی کونامی گفت :

  • لیگ قهرمانان اروپا یک شانس بزرگ برای موفق شدن است و ما خوشحالیم که توانستیم با موفقیت این افتخار را بدست آوریم و بتوانید در بازی PES 2016 اضافه کنیم.

اکنون باید منتظر باشیم که ببینیم شرکت EA برای جلو افتادن از کونامی چه هدفی را دنبال می کند تا بتواند این شکست را جبران کند البته کونامی هم ساکت نخواهند ماند و قطعا تلاش خود را خواهد کرد که همچنان محبوب تر خودش را نشان دهد.

ch4p_screenshot_2015-06-11-18-22-25_1

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟

2 Responses

  1. msorkhpost

    لیگ قهرمانان اروپا که هیچی،لیگ ایرانم که بیاره باز fifa سرتره

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour