نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اوقات بسیاری پیش می آید که ما پس از مدتی پسورد Wi-Fi خود را فراموش می کنیم و بدتر از آن اگر راهی برای پیدا کردن پسورد نیابیم باید مودم خود را ریست کنیم و کانفیگ آن را از نو شروع کنیم.

پیدا کردن پسورد گمشده Wi-Fi

اما با راه حلی بسیار ساده که به احتمال خیلی زیاد بسیاری از وجود آن بی خبرند تعریف شده است، که باعث می شود تا به راحت ترین شکل ممکن و کاملا بی درد سر پسورد فراموش شده ی خود را بیابید! در ادامه شما را در رسانه ی ویندوز سنتر با این روش ساده آشنا خواهیم کرد.

شروع آموزش:

ابتدا آیکون وای وفای را در منوی ساعت همانند عکس زیر در صفحه اصلی و یا دسکتاپ ویندوز 10 پیدا می کنیم:

icon_wifi

سپس روی آن کلیک راست میکنیم تا عبارت Open Network and Sharing Center به نمایش در بیاید:

find_wifi-_password

پس از آن روی گزینه ی Open Network and Sharing Center کلیک می کنیم و بعد از آن صحه ای در دسکتاپ با آدرس Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center باز می شود، همانند عکس زیر:

network

سپس در قسمت View your active networks روی اسم مودم خود همانند شکل زیر کلیک کنید:

wireles properities

در مرحله بعد روی Wireless Proprieties کلیک کنید این قسمت دارای دو تب در بالای صفحه جدید ی باشد که یکی تب General نام دارد و دیگری تب security و شما نیز همانند شکل زیر باید روی تب Security کلیک کنید. در این قسمت مربعی وجود دارد که با کلیک بر روی آن پسورد مودم شما به نمایش در می آید. به تصویر زیر توجه فرمایید:

final_password

به همین راحتی پسورد ویا رمز وای فای شما نمایان گشت. پس دیگر نگران گم کردن رمز وای فای خود نباشید! البته توجه داشته باشید این روش نیز می تواند به راحتی رمز وای فای شما را در اختیار دیگران قرار دهد؛ پس مراقب این موضوع نیز باشید.

ویندوز سنتری ها آیا از این آموزش لذت بردید؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour