نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

با توجه به آخرین آمار Gartner و IDC، ادامه روند کاهشی محموله های PC در جهان از یک نقطه عطف بسیار قابل توجه عبور کرده است. به طور خاص، محموله های PC دربین 5.7% تا 6.2% در جهان در سال 2016 کاهش داشته اند، که باعث شده است که این سال، پنجمین سال متوالی با روند کاهشی در این صنعت باشد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

Gartner و IDC از نظر تعداد دقیق، کمی متفاوت اند، که این به علت تفاوت در شمارش تعداد محموله ها است اما هر دو بر یک کاهش کلی توافق دارند. به نوبه خود، Gartner معتقد است که بازار PC به رکود خود ادامه خواهد داد، فرصت های رشد در بازار، خود را در تجارت، بازی و ” بازار کاربران مشغول PC”، نشان می دهند. IDCاز سوی دیگر میگوید که انتظار “تثبیت بازار و حتی بعضاً بهبود” را به عنوان انقباضی برای شروع آسودگی دارد.

تعداد کل محموله ها در 2016، بسته به این که شما به آمار Gartner و یا IDC مراجعه کنید، حدوداً در بین 260 تا 270 میلیون باقی مانده است. از این تعداد، Lenovo ،HP و Dell به ترتیب دارای بیشترین فروش ها بودند. جالب است که درحالی که کل بازار در روند کاهشی داشت، هر 3 این فروشندگان رشد کمی را در سه ماه چهارم در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، داشته اند.

نظر شما در مورد بازار PC در سال 2016 چیست؟

نظراتتان را با ویندوزسنتر در میان بگذارید!

پیوست
منبع: windowscentral

One Response

 1. MAHDIHASHEMIAN

  البته هنوزم تنها چیزی که میتونه سیستمای خانگی رو سر پا نیگه داره همین بازیهای امیپروتریه وگرنه فروششون اونقدارام تعریفی نداشت
  بازیایی ام که هنور روی پیسی ارائه میشن میشه گفت از بهترین بازیا هستن و محبوبترینان
  هنوزم شرکتایی که میخواستن پی سی رو محدود کنن و براش بازی ندن جرئتشو نکردن
  مایکروسافتم که دس از سرشون ورنمیداره بالاخره مشتریاش میپرن میاکروسافته بابا
  من که ویندوزم اصله و از خود مایکروسافت لایسنس دات کام تهیه کردم مطمئنم که مایکروسافت میتونه به سرعت مشتریای گیمر خدشم حتی جذب کنه

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour