نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دپارتمان پلیس نیویورک یا اصطلاح (NYPD) برای ۳۵۰۰۰ افسر خود یک گوشی ویندوزفونی همراه با نرم افزار دسترسی به شبکه ی تماس های اورژانسی ۹۱۱ تهیه می کند!

این نرم افزار به هریک از افسر ها این امکان را می دهد تا با دسترسی به دامنه ی تماس های ۹۱۱ و شبکه ی سازمانی آن بتوانند نزدیک ترین مرکز کمک رسانی را یافته و از آنها در خواست کمک کنند! همچنین توسط این اپ افسرها می توانند تشخیص دهند نزدیک ترین مکانی که نیازمند به کمک آن ها می باشد کدام است!

طی مصاحبه ای که با تیم فلیشر شده بود بیان کرد:

من شاهد یک جرم که چند بلوک جلوتر من اتفاق افتاد بودم ،  طی اون چند لحظه تماس هایی با ۹۱۱ شد که می گفتند افسر اسپینال! افسر اسپینال با فرد تماس گیرنده تماس گرفت ، کسی که مضنون را در صحنه دیده بود ، افسر اسپینال با بقیه افسرها تماس گرفت(تماس رادیویی) و آنها توانستند علاوه بر یافتن اسلحه ی استفاده شده در صحنه مضنون را نیز دستگیر کنند! و من فکر می کنم از زمانی که با ما تماس گرفته شد تا گرفتن مضنون و وقوع تمام اتفاقات ، کمتر از ۵ دقیقه زمان گرفته شد! این خیلی خوب است که بتوانیم شماره ی فرد تماس گیرنده را به راحتی با دسترسی به دامنه ی شبکه ۹۱۱ گرفته و در صورت نیاز با او تماس بگیریم و سریعا در موقعیت حاضر شویم!

همچنین افسر ها می توانند از ترجمه صدای موجود در گوشی (چون کورتانا) برای حل موانع زبانی استفاده کنند.

سال گذشته نیز خطوط هوایی دلتا ۲۰۰۰۰ دستگاه لومیا ۱۵۲۰ را به خدمت گرفت و در تمام پرواز های خود برای سازماندهی کردن پرواز ها استفاده می کنند!

واضح است گوشی های ویندوزفونی امتحان خود را در بازار کار پس داده اند و جزو مناسب ترین انتخاب ها برای کسب و کار می باشند!

7 Responses

 1. CYRUS

  به نظر من اینکه پلیس نیویورک از گوشی ویندوز فون استفاده میکنه دلیل بر برتری ویندوز فون نیست،احتمالا مایکروسافت با پلیس نیویورک از قبل با هم مذاکراتی داشتن و پلیس نیویورک برای تبلیغات گوشی های ویندوز فون مایکروسافت از این گوشی ها استفاده میکنه وگرنه با وجود این همه گوشی دلیلی نداره از گوشی هایی استفاده کنه که از همه نظر محدودیت داره.

  پاسخ
  • sina

   فکر می کنی اونجا ایرانه و به خاطر تبلیغ و منافع امنیت خودشون رو به خطر بندازند؟؟؟؟؟!!!!!

   پاسخ
  • رهگذر

   دوست عزیز اونا که نمیخوان با لاین با دوست دخترشون چت کنند یا کلش بازی کنند که محدودیت داشته باشه بنا به سن و سالت میفهمی که چی میخوای برای من محدودیت خاصی نداره با اینکه من وین هفت و هشت دارم!! ازش راضیم اینقدر که مجاب نشدم ارتقا بدم وقتی بلوتوث نخوای استفاده کنی لاین و واتس اپ هم در حد معقول استفاده کنی دیگه دلیل نداره احساس محدودیت کنی بخصوص وینفون که واقعا عالیه با توجه به ایرادهایی که داره و قدیمی شده! شاید یکی دو سال دیگه بیام طرف ۱۰

   پاسخ
 2. Hesam

  ماکه رازییم اقا سیروس.دوستمون راست میگه اونجا ایران نیستش.گوشی های ویندوزی معرکن

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour