نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ویندوز 10 موبایل قرار است به زودی برای دارندگان گوشی های ویندوزی در دسترس قرار بگیرد، حالا اما مدارکی که به بیرون درز کرده است که اطلاعات بیشتری را در مورد آینده ی این سیستم عامل در اختیار ما قرار می دهد.

پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 10 موبایل

مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز 10 موبایل برای کاربران و بیزنس ها را تا ژانویه ی 2019 ادامه خواهد داد. همچنین زمان آغاز چرخه ی زندگی این سیستم عامل 16 نوامبر 2015 ثبت شده است که نشانه ی دیگری از این مسئله است که آخرین بیلد منتشر شده برای اینسایدرها در واقع نسخه ی نهایی ویندوز 10 موبایل است.

آن چه که در این اطلاعات آمده است، نشان می دهد که مایکروسافت برای مدت 3 سال از ویندوز 10 موبایل پشتیبانی نرم افزاری خواهد کرد و بعضی از افراد این حدس را زده اند که پس از اتمام این مدت، احتمالا مایکروسافت نسخه ی جدیدی از این سیستم عامل را عرضه خواهد کرد. اگرچه این مسئله امکان پذیر است، اما به خاطر داشته باشید که در ژانویه ی 2019 پشتیبانی اصلی از سیستم عامل تمام می شود و این احتمال وجود دارد که این پشتیبانی تا مدتی بعد هم ادامه داشته باشد.

آپدیت های افزایشی

در توضیحاتی که در مورد ویندوز 10 موبایل آمده است، مایکروسافت ذکر کرده است که تمام بروز رسانی های این سیستم عامل به صورت افزایشی یا غیر تجمعی خواهند بود. در حال حاضر بروز رسانی های ویندوز 10 پی سی به صورت تجمعی در اختیار کاربران قرار می گیرد و به کاربران این اجازه را می دهد که تنها با نصب آخرین بروز رسانی، تمام تغییرات صورت گرفته در آپدیت های قبلی را نیز دریافت کنند. به هر حال در ویندوز 10 موبایل، نوع آپدیت ها متفاوت است و بروز رسانی ها، اصطلاحا به صورت افزایشی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر مایکروسافت این اطلاعات را تایید نکرده است و بنابراین نمی توانیم از صحت آن ها مطمئن باشیم.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در این ارتباط چیست؟

6 Responses

  1. sp90084168

    :laugh: هنوز نسخه رسمیو ندادن حرف اینکه قراره تا کی پشتیبانی بشه رو میزنن

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour