نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

طبق بررسی های موسسه ی StatCounter که مسائل دیجیتال را تحقیق می کنند امار جدیدی ارائه شده که نشان می دهد اندروید در مورد پر کاربرد ترین سیستم عامل جهان ، فاصله ی بسیار نزدیک به ویندوز گرفته و بزودی می تواند این رتبه را از آن خود کند. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

بر اساس این امار ها نشان می دهد که سیستم عامل ویندوز تا بحال در بین کلیه ترافیک وب در دنیا 38.6 درصد را توانسته کسب کند و این عدد برای اندروید 37.4 درصد شده است که از سال 2012 تا بحال می توان گفت هر سال 2.2 درصد افزایش داشته است.

این در حالیست که ویندوز در سال 2012 حدود 83 درصد از کل ترافیک وب دنیا را کسب کرده بود که در حال حاضر بنا به نشان دادن امار روبه کاهش در حال حاضر 38.6 درصد را توانسته به خود اختصاص دهد. همچنین سیستم عامل IOS هم درصد کمی را به خود اختصاص داده است و از سال 2012 تا بحال تغییر قابل توجهی نداشته است.

همانطور که گفته شد این امار نشان می دهد که در آینده نزدیک اندروید بتواند رتبه ی اول پر کاربرد ترین سیستم عامل دنیا را بدست بیاورد. نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour