نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در کنفرانس بیلد سال گذشته بود که مایکروسافت تعدادی پل برای توسعه دهندگان معرفی کرد که می توانستند با استفاده از همان کد های قبلی پروژه های خود را به استور ویندوز پورت کنند. پروژه هایی مانند Islandwood که پلی برای توسعه دهندگان iOS بود و Astoria برای اندروید که در پست قبل اعلام کردیم که لغو شد و در آخر پروژه Centennial که به توسعه دهندگان برنامه های Win32 و NET. اجازه می داد که برنامه های خود را به استور ویندوز بیاورند. حالا قبل از کنفرانس بیلد 2016 مایکروسافت اعلام کرده است که به کمک عده ای از توسعه دهندگان در حال تست کردن پروژه Centennial که با نام  Project C هم شناخته می شود هستند.

پروژه Centennial به شما کمک می کند تا اپ های Win32 و اپ هایی که بر پایه NET. نوشته اید را به استور ویندوز بیاورید و در حال حاضر به کمک عده ای از توسعه دهندگان در حال تست کردن این پروژه هستیم. ما به زودی ابزار های این پروژه را معرفی خواهیم کرد و در آینده این پروژه را برای استفاده عده بیشتری از توسعه دهندگان گسترش خواهیم داد.

این پروژه از توانایی های زیادی برخوردار است و برای بقای ویندوز 10 موبایل امری حیاتی است. در حال حاظر ما نمی دانیم که این پروژه چگونه کار می کند ولی به نظر می رسد به کمک این پروژه توسعه دهندگان به راحتی می توانند پروژه های خود را برای استور ویندوز پورت کنند.


نظر شما کاربران ویندوز سنتر درباره پروژه C مایکروسافت چیست؟

4 Responses

 1. CLONER

  این پروژه اگه با جدیت دنبال بشه عالیه بهترین پروژه ست به نظرم. با وجودش پلتفرم ویندوز کلا تعریف دیگه ای پیدا میکنه
  خصوصا به نفع موبایله

  پاسخ
 2. فونیکس

  عالیه اگه جواب بده ،شاید دیگه کمتر به ایسلند .. احتباجی باشه

  پاسخ
 3. حامد

  دوست مترجم عزیز، aka اسم پروژه نیست. aka در انگلیسی یعنی (با نام مستعار، یا اصطلاحاً). این رو نباید ترجمه کنید!!!!!

  پاسخ
  • سیروس رحمانی

   بله دوست عزیز درست می فرمایید Also known as خیلی خوابم میومد دیشب اصلاح شد ممنونم.

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour