نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

Razer Zone به تازگی از پروژه‌ای جدید به نام Project Ariana خبر داد، که به منظور افزایش لذت از بازی‌های ویدئویی با گسترش منطقه بازی از یک محیط ویدیویی به منطقه‌ای در اطراف صفحه نمایش تلویزیون طراحی شده است.

پروژه آریانا

پروژکتور پروژه آریانا شامل دو دوربین سه بعدی است که به منظور اسکن اتاق و محیط پیرامون به کار می‌رود. این وسیله می‌تواند انقلابی در عرصه صنعت بازی‌های ویدئویی شود.

در توضیحات رسمی این پروژه آمده است که: “پروژه آریانا یک بعد کاملا جدیدی را از هیجان بازی های ویدئویی برای کاربران به ارمغان می‌آورد. با این دستگاه می‌توان با نور محیط و افکت‌های ویدئویی به خوبی ارتباط برقرار کرد. تمام این تکنولوژی‌های به کار گرفته، به این منظور می باشند که کاربران تجربه بصری باورنکردنی را بازی‌های ویدئویی به دست آورند و نهایت لذت را ببرند. این سیستم اولین سیستم ویدئویی طراحی شده در جهان برای بازی‌های همه منظوره می‌باشد. پروژه آریانا شامل یک ویدئو پروژکتور فوق العاده گسترش یافته با قابلیت پردازش پیشرفته تصاویر به منظور گسترش محیط بازی در محیط اطراف یا اتاق شما می باشد.”

پروژه آریانا

Project Ariana

پروژه آریانا بسیار شبیه به مفهوم Illumiroom مایکروسافت می‌باشد، که برای اولین بار چهار سال پیش و قبل از این که در نهایت با توجه به هزینه‌های سنگین راهی زباله دان تاریخ شود، معرفی شد.

نظر شما در مورد این فناوری چیست؟ آیا هرگز به این فکر می‌کنید که آن را برای خانه خود خریداری نمایید؟ البته صحبت در مورد این که این محصول کی روانه بازار می‌شود بسیار زود است. شاید این اتفاق چند سالی طول بکشد. ولی باید منتظر ماند و دید که Razer Zone در پروژه‌ای که مایکروسافت در آن شکست خورد چه تدابیری می‌اندیشد تا به موفقیت برسد. این شرکت باید فکر اساسی برای کاهش هزینه‌ها و مدل پیاده سازی آن بکند.

پیوست
منبع: onmsft

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour