نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما هنوز از کاربران ویندوز 10 نسخه 1511 هستید (نسخه‌ای که در ماه نوامبر سال 2015 منتشر شد)، احتمالا باید سریعا به فکر آپگرید ویندوز خود باشید. چرا که امروز، روز پایان پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز 10 (ورژن 1511) بود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، با ویندوز سنتر همراه باشید.

پایان راه نسخه اولیه ویندوز 10

نسخه اولیه ویندوز 10

مهم‌ترین اتفاقی که قرار است برای ترشولد 2 بیفتد، توقف عرضه آپدیت های مختلف برای آن دسته از کاربرانی است که هنوز از این ورژن استفاده می‌کنند. بروزرسانی هایی که گاه امنیتی بودند و گاه برای افزایش کیفیت و کارایی ویندوز.

اطلاعات کامل درباره این رخداد در این پست ذکر شده است. پستی که در آن مایکروسافت به این نکته اشاره می‌کند اگر هنوز نسخه 1511 ویندوز 10 روی دستگاه‌تان نصب است، بدون مشکل در آینده هم اجرا خواهد شد. اما در برابر انواع ویروس ها و تهدید های امنیتی جدید، بی‌دفاع می‌ماند.

اما راهی که مایکروسافت برای کاربران پیشنهاد می‌دهد، مراجعه به قسمت Windows Update (و بررسی برای آخرین آپدیت) یا استفاده از ابزار Update Assistant جهت بروزرسانی سیستم است.

همچنین اگر شما از ورژن ویندوز 10 خود مطمئن نیستید، می‌توانید در قسمت سرچ باکس عبارت winver را جستجو کرده تا از قدیمی یا جدید بودن آن مطلع شوید.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour