نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد ارتقا رایگان به ویندوز 10 را پایان دهد تا باقی کاربرانی که هنوز موفق به ارتقا نشدند در این مدت کوتاه انجام دهند. طبق اخبار اعلامی تاریخ پایان ارتقا 31 دسامبر 2017 می‌باشد. از سال 2015 تا به حال که مایکروسافت آپدیت های مختلفی برای ویندوز 10 ارائه کرده کاربران زیادی موفق به دریافت آن شدند اما همچنان کسانی هستند که ویندوز های قبلی را بر روی دستگاه خود نصب دارند که باید هرچه سریع تر انجام دهند. برای بررسی بیشتر این خبر، با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

محصولات جدید فروشگاه ساری تک

اگر کمی به گذشته برگردیم کاربرانی که ویندوز 7 و 8.1 را داشتند بدون هیچ مشکل و ارزیابی خاصی می توانستند براحتی ویندوزشان را به 10 ارتقا دهند که البته همچنان این ارتقا رایگان است. خود مایکروسافت هم همان زمان اعلام کرد که ما پیشنهاد ارتقا را به کاربران داده ایم و برای دریافت آن نیاز به کمک خاصی ندارید و براحتی بدون محدودیت می توانید انجام دهید.

اما مایکروسافت تصمیم گرفته که ارتقا رایگان را کنسل کند همچنین کاربرانی که در آستانه ی ارتقا هستند در زمان اقدام با پیغام “دسترسی در تاریخ 31 دسامبر 2017 منقضی می‌شود” روبرو می‌شوند. این بدان معنیست که از سال جدید دیگر امکان ارتقا رایگان نخواهد بود.

نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوزسنتر در مورد این موضوع چیست؟


منبع: سافت پدیا

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour