نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک ویژگی جالب جدید به نام  “تنظیم مجدد برنامه” یا “Reset App” در آینده ای نزدیک راهی ویندوز 10 موبایل خواهد شد.

تنظیم مجدد برنامه یا Reset App

اگر چه این ویژگی اتفاق خیلی مهمی نیست، اما به کاربران ویندوز 10 موبایل این امکان را می دهد که بدون حذف یا نصب مجدد یک برنامه آن را به حالت ابتدایی یا حالت تازه نصب شده آن باز گردانند.

با توجه به پست های ارسال شده توسط نشریه ایتالیایی Aggiornamenti Lumia پیش نمایش این ویژگی همین هفته منتشر خواهد شد و در اوایل سال 2017 به طور رسمی در دسترس تمام کاربرانی که گوشی خود را آپدیت کنند، قرار خواهد گرفت.

این ویژگی از طریق مسیر Settings>Advanced ظاهر می شود و به کاربران اجازه پاک کردن داده ها در هر برنامه را که بخواهند می دهد.

این ویژگی بسیار شبیه به “پاک کردن کش – Clear Cache” بر روی سیستم عامل اندروید می باشد، که به کاربران این امکان را می دهد تا داده ها ذخیره شده برای هر برنامه را پاک کنند.

اگر شما یکی از کاربران گوشی های ویندوزی هستید و می خواهید هر چه زودتر این ویژگی را دریافت کنید، برای این کار باید در برنامه Microsoft’s Insider ثبت نام کنید. می توانید با دنبلا کردن مراحل زیر به راحتی این کار را انجام دهید:

  • دانلود نرم افزار ویندوز Insider از فروشگاه مایکروسافت
  • برنامه را اجرا کنید و با اطلاعات کاربری مایکروسافت خود وارد سیستم شوید
  • از بین دو حلقه سریع و یا آهسته یک حلقه را انتخاب کنید. بسته به این که چقدر برای دریافت این ویژگی عجله دارید، این کار را بکنید. حلقه سریع تر زمان تحویل کمتری دارد اما زمان عرضه نامعلومی دارد.
  • پس از این که کارتان تمام شد، به مسیر زیر بروید تا آخرین نسخه پیش نمایشی آن را برای دانلود دریافت کنید.

“Settings” > “Phone Update” > “Check for Updates”

پیوست
منبع: phonearena

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour