نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر بیاد دارید چند هفته ی پیش بود که ویندوز 10 موبایل رسمی برای لومیا 535 منتشر شد. در حال حاظر طبق آخرین اخبار نمایندگی مایکروسافت در مکزیک بود که اعلام کرد در تاریخ 29 فوریه عرضه خواهد شد. اکنون نمایندگی مایکروسافت در کشور چین اخباری جدیدی منتشر کرده است که می گوید این ویندوز مخصوص لومیا های سراسر جهان در حال آزمایش است و بزودی منتشر شدن آن شروع می گردد. برای بررسی جزئیات بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

این نمایندگی بیان کرده است که :

ما در چند روز گذشته برخی از مدل های لومیا که در سراسر جهان هستند را مورد آزمایش قرار دادیم و مورد تایید بوده است. انتشار ویندوز 10 موبایل رسمی به زودی آغاز می گردد و تمامی کاربران سراسر جهان که گوشی های آنها واجد شرایط دریافت این آپدیت هستند می توانند ویندوز 10 موبایل رسمی را بر روی گوشی خود نصب کنند. ممکن است گوشی شما هم مورد این آزمون قرار گیرد و شما می توانید از قسمت بررسی آپدیت این موضوع را بررسی نمایید که اگر بود آن را دانلود و نصب نمایید.

فقط قبل از آن شرایط لازم و فضای مورد نیاز کافی را بررسی کنید تا برایتان مشکلی پیش نیاید. موضوع دیگر اگر بروز رسانی خودکار را انتخاب کرده اید توجه داشته باشید که گوشی به صورت خودکار آن را دریافت خواهد کرد و شما همه ی جوانب لازم را در نظر داشته باشید. اگر بروز رسانی برایتان نبود صبر و شکیبایی داشته باشید تا نوبت لومیای شما هم بشود. از صبر و شکیبایی شما متشکریم

به نظر می رسد پس از یک سال انتظار به روز های پایانی انتشار ویندوز 10 موبایل رسمی نزدیک می شویم. پس شما کاربران عزیز همین الان بروز رسانی گوشیتان را چک کنید و اگر بود آن را نصب نمایید. طبق گفته ی مایکروسافت به میزان فضای کافی گوشی هم دقت داشته باشید.


نظر شما کاربران عزیز در مورد این موضوع چیست؟

5 Responses

 1. javad ranjbar

  قابل توجه بعضیا…
  ما در چند روز گذشته برخی از مدل های لومیا که در سراسر جهان هستند را مورد آزمایش قرار دادیم و مورد تایید بوده است. :yes: :rotfl:

  پاسخ
 2. m-23

  تمسخر خوب نیست
  بچه های سایت همسایه میگفتن بروز کردیم اما اینجا یه سری “ادعا” اونا رو مسخره کردن
  ;-)

  پاسخ
  • mozahem

   احیانا منظورت خانم فرجی نیس؟ ایشون کی این حرفون زدن؟ ایشون فقط با گابی چت میکنه و لز حرفا هر چی دوس داره برداشت میکنه وگرنه شما کلا جدی نگیر :-*

   پاسخ
 3. وحید

  نامردا از رام افریقا داره برای تست استفاده میکنن چرا از رام مثلا امریکا تست نمیگیرن؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour