نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

امروز مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز ۱۰ توانسته از مرز ۷۵ میلیون در کمتر از یک ماه بگذرد. این رشد بسیار بالا نشان می دهد که ویندوز ۱۰ در هر روز بر روی ۱۵۰۰ دستگاه در حال نصب است .

یکی از استراتژی های این شرکت این است که ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان به دارندگان ویندوز ۷ و ۸ بدهد. که نشان دهنده آن است که خیلی از مردم این بروز رسانی رایگان را قبول کرده و خود را به ویندوز ۱۰ رسانده اند.  یک برد بزرگ برای مایکروسافت است که بتواند برنامه نویس ها را متقاعد کند که برای استور برنامه نویسی کنند.

در حال حاضر ویندوز ۱۰ از مرز ۷۵ میلیون نفر گذشته است که هر روز شاهد رشد آن هستیم.

این شرکت تصمیم گرفته است که  ۱ میلیارد دستگاه در طی ۳ سال به ویندوز ۱۰ بروز رسانی کنند. این آمار نشان می دهد که مایکروسافت توانسته است به نزدیکی ۱۰ درصد در کمتر از یک ماه برسد که خود می تواند یک موفقیت عالی برای این شرکت باشد. پس باید امیدوار باشیم که مایکروسافت در طی ۳ سال بتواند مردم را متقاعد کند که به ویندوز ۱۰ بروز رسانی کنند و اگر این اتفاق خوش یمن بیفتد می توان امید وار بود که مایکروسافت از نگرانی برنامه نویس ها می تواند ر بیاید و به موفقیت های ویندوز ۱۰ چشم بدوزد.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟

6 Responses

 1. بهزاد

  سلام
  اقا من یه سوال دارم نمیدونم کجا بپرسم
  الان گوشیم رو به دنیم اپدیت کردم وقتی با ۲۱۶۰ فیلم میگیرم (رو هر فریمی ۲۵ ۳۰ ۲۴) میخوام رو پی سی یا تلویزیون ال ای دی نگاه کنم نشون نمیده یا تیک دار نشون میده
  برنامه پاور دیویدی ..وی ال سی …ک ام… رو با آپدیت کدک امتحان کردم با تیک نشون دادن
  رم پی سی ۲ گرافیک ۱ هست
  گوشیمم ۱۵۲۰
  چطور میتونم فیلمارو روون ببینم؟

  پاسخ
 2. alireza07

  روزی ۱۵۰۰ دستگاه؟ یا ۱.۵۰۰.۰۰۰ دستگاه؟
  خوب ۷.۵ ٪ زیاد به ۱۰٪ نزدیک نیست.
  ولی خیلی جالب هست که تونسته رو دل ۷۵ میلیون سیستم بشینه
  فقط نمیدونم کل نصب ها هست یا فقط اونایی که اورجینال نصب کردن؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour