نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بعضی مهندسان گوگل‌کروم نظرات مثبت جالبی در رابطه با مایکروسافت ابراز می‌کنند. این کامنت‌ها در ذیل یا در مورد نوشته‌ی اخیر @VessOnSecurity متخصص آنتی‌ویروس، بدافزار و امنیت اطلاعات نوشته شده‌اند. این نوشته، به موضوع دعوت یکی از کارمندان سابق موزیلا از کاربران، برای غیرفعال کردن تمامی نرم‌افزار‌های ضد ویروس به جز ضد‌ویروس مایکروسافت می‌پردازد.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

Windows Defender دیفندر

به نظر می‌رسد این عصبانیت از نرم‌افزار‌های ضد‌ویروس در بین توسعه‌دهندگان مرورگر‌ها بسیار شایع و عمیق باشد، تا آنجا که یکی از مهندسان گوگل به نام جاستین چا در پاسخ به این مطلب گفته است:

توسعه‌دهندگان مرورگرها از مایکروسافت دیفندر شکایتی ندارند چرا که انبوهی از دیتای جمع‌آوری شده از کاربران نشان می‌دهد این برنامه تنها آنتی‌ویروس بدون اشتباه موجود است.

— Justin Schuh (@justinschuh) January 31, 2017

آقای چا که پیشتر از آنتی‌ویروس‌ها به عنوان تنها مانع بر سر راه تحقق مرور امن وب نام برده بود، تاکید کرد کرد که سخنانش شامل ویندوز دیفندر نیست.

دیفندر تنها موردیست که می دانم باعث اختلال در مکانیزم‌های امنیتی کروم نشده است.

— Justin Schuh (@justinschuh) January 31, 2017

همانگونه که این کامنت‌ها و پست‌ها نظرات مثبت زیادی را در بین متخصصین امنیتی به خود جلب کرده است، ما نیز موافقیم که مایکروسافت در مسیر ارائه‌ی یک آنتی‌ویروس مطمئن راه درازی را پیموده که باعث شده‌ امروز به عنوان “اولین آنتی‌ویروس بدون اشتباه” شناخته است. مطمئنا اگر در مورد صفحاتی که بازدید می‌کنید نکات امنیتی اولیه را رعایت کنید، ویندوز دیفندر تمام آن چیزیست که نیاز دارید.

شما از چه آنتی‌ویروسی استفاده می‌کنید؟

پیوست

منبع: On MSFT

One Response

  1. LUMIA

    خیلی جالبه تا ی اتفاقی برای پیشرفت یا در جا زدن ویندوز و ویندوز موبایل میادملت همیشه در صحنه حاضرن اما وقتی بزرگترین رقیبای مایکروسافت بالاخره میفهمند که مایکروسافت عملکردی بهتری داره و نمیتونن جلوش کاری کنن کسی نیست بگه “آقا مطلبتون خوب بود” الان کجان معلوم نیست!!!!

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour