نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت در چند ماه گذشته سازندگان گوشی زیادی را به جمع همکاران خود اضافه کرده است. این لیست شامل چند شرکت سازنده گوشی های پایین رده ی چینی نیز می شود که به لطف این شرکای محلی ما شاهد گوشی های ویندوزفونی به خوبی گوشی های ساخته شده در خود آزمایشگاه های مایکروسافت هستیم. اما به نظر می رسد یکی از این شرکت های چینی به نام Elephone در حال ساخت یکی از قویترین گوشی های ویندوزفونی است. گوشی ای که چه بسا از خود دستگاه های مایکروسافتی نیز قوی تر باشد.
در نمایشگاه گوشی هنگ کنگ، یک گوشی ناشناخته در غرفه Elephone رویت شد. مشخصات سخت افزاری این گوشی بسیار چشمگیر است. نظیر یک صفحه نمایش ۲k به همراهی ۴ گیگا بایت حافظه ی رم به همراه یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی به همراه یک پردازنده ساخت اینتل. لازم به ذکر است این گوشی اولین ساخته این کمپانی است که از چیپ های اینتل بجای مدیاتک استفاده می کند و خوشبختانه این گوشی به علاوه نسخه ی اندرویدی یک نسخه  از ویندوز ۱۰ هم خواهد داشت. هنوز صحبتی از اینکه این گوشی از دو سیستم عامل در کنار هم استفاده می کند یا نه نشده!
همینطور هنوز راجب حضور این گوشی در بازار های جهانی نیز صحبتی نشده است. اما به احتمال زیاد فقط در بازار چین به فروش خواهد رسید.
نظر شما چیست؟ پرچمدار جدید دنیای وینفون از سرزمین چین نظر شما را جلب کرد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour