نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت Wharton Brooks اعلام کرد که پاییز امسال یک گوشی موبایل رده بالا عرضه می‌کند. این گوشی مجهز به ویندوز ۱۰ است و احتمالا از قابلیت‌های بالایی همچون کانتینیوم پشتیبانی می‌کند. فعلا در مورد این گوشی همین قدر می‌دانیم. دیگر این که این شرکت هنوز نامی برای ویندوزفون خود انتخاب نکرده است.

این شرکت ادعاهای جالب زیادی درباره این گوشی دارد. اول این که گفته که این گوشی مخصوص طرفداران ویندوزفون است. بعد هم افزوده است:

«فن‌آوری مخرب در جریان تفکر فن‌آورانه جاری با ادعای گشایش مسیری جدید وقفه ایجاد می‌کند. شرکتWharton Brooks محصولات و خدمات جدیدی را ارایه می‌کند که اساسا صنعت موبایل را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. شیوه‌های فن‌آوری‌ و ابداع‌هایWharton Brooks تعریف جدیدی برای آینده کامپیوتر به همراه می‌آورد. پاییز امسال این شرکت دستاوردهایی را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد که علوم کامپیوتر را شخصی‌تر، انعطاف‌پذیرتر و ایمن‌تر می‌سازد. من با آغوش باز به استقبال چالش‌ها می‌رویم تا از دل بحران هیجانی را عرضه کنیم که از دیرباز طرفداران ویندوزفون در انتظارش بوده‌اند.»

از قرائن این گونه برمی‌آید که شرکت Wharton Brooks تصمیمی بر ارایه داک کانتینیوم در کنار ویندوزفون جدید خود ندارد. این شرکت اظهار می‌کند که کاربران قادر خواهند بود از آداپتور نمایش بی‌سیم بهره ببرند که بدون شک جایگزن آداپتور Miracast برای ارتباط دادن موبایل با کامپیوتر می‌شود. از این رو، چون اطلاعات اندکی از ویژگی‌های فنی این گوشی در دسترس است، ما نیز نمی‌دانیم که آیا این ویندوزفون جدید با داک‌های کانتینیوم از قبیل داک نمایش لومیا محصول مایکروسافت کار می‌کند یا خیر.

این شرکت وعده داده است:

«ابداعاتی که ما در محصولات خود ارایه می‌دهیم از زمان عرصه گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۰۰ بی‌نظیر باشند.»

همچنین یادآوری کرده است که ابداعات موجود در صنعت تلفن‌های هوشمند در بیش از ۱۶ سال گذشته که شامل گوشی‌های آیفون در سال ۲۰۰۷ و اندروید گوگل در سال ۲۰۰۸ نیز می‌شود بیشتر نقش مخرب داشته‌اند. روی هم رفته، چنین برمی‌آید که شرکت Wharton Brooks گمان کرده که محصول جدیدش بالاتر از آن‌ها قرار بگیرد. ما فعلا چاره‌ای به جز انتظار و دیدن نتیجه کار نداریم

منبع : winuser

2 Responses

 1. sohil

  شامل گوشی‌های آیفون در سال ۲۰۰۷ و اندروید گوگل در سال ۲۰۰۸ نیز می‌شود بیشتر نقش مخرب داشته‌اند
  چه نقش مخربی منظورت چی بود ؟

  پاسخ
 2. شهریار

  سلام.
  ممنون از زحماتتون.
  میخواستم اگه لطف کنین یه مطلب راجبه این شرکت wharton Brooks بزارین در مورد تاریخچه و نوع فعالیتش؛ چون تو گوگل که سرچ کردم هیچ چیزه خاصی پیدا نکرد.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour