نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اتس اپ دارای یک میلیارد کاربر فعال روزانه دارد

این روز ها کمتر کاربری می باشد که از شبکه اجتماعی واتس اپ استفاده نکند.

محصولات جدید فروشگاه ساری تک

این اپلیکیشن در بین کاربران سراسر جهان محبوبیت های بسیاری را کسب کرده و به جرات می توان گفت هر روز هزاران کاربر جدید به آن اضافه می گردد.

می توان گفت یکی از مهمترین دلایل محبوبیت آن نداشتن تبلیغ و رابطه کاربری آسان آن است.

اکنون خبر جالبی منتشر شده که این اپلیکیشن روزانه یک میلیارد کاربر فعال دارد و امار و ارقام جالبی منتشر شده است که برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

 

در سال گذشته خبری توسط واتس اپ منتشر شد که تعداد کاربران واتس اپ به عدد یک میلیارد رسیده که این خبر یکی از جالب ترین خبری های 2016 بود.

اکنون جالب تر این است که این شرکت اعلام کرده است که کاربران فعال روزانه واتس اپ به یک میلیارد یوزر رسیده که عدد بسیار جالیست.

 

نا گفته نماند این امار جالبی منتشر کرده که کاربران فعال ماهانه نسبت به سال قبل از 1 میلیون به 1.3 میلیارد افزایش یافته است. پیام هایی که در روز ارسال می شود بیش از 55 میلیارد می باشد و 4.5 میلیارد تصویر و 1 میلیارد ویدیو در روز به اشتراک گذاشته می شود.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

4 Responses

 1. غزل

  طبق آماری که جان کوم ارائه کرده‌است، میزان کاربران فعال واتس‌اپ از آگوست گذشته تا کنون رشدی ۳۳ درصدی داشته است. به این ترتیب می‌توان یک میلیارد کاربر فعال ماهانه را برای واتس‌اپ مشعل تا پایان سال پیش‌بینی کرد. این آمار یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها برای یک چنین اپلیکیشنی می‌باشد.

  پاسخ دادن
 2. فرشته

  سلام دوستان ایا واتساپ برای ویندوز هم هست یا نه هر چی دانلود میکنم همه شون با بارکد فعال میشن

  پاسخ دادن
 3. تابلوسازی

  در سال گذشته خبری توسط واتس اپ منتشر شد که تعداد کاربران واتس اپ به عدد یک میلیارد رسیده که این خبر یکی از جالب ترین خبری های 2016 بود.

  جالب بودش

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour