نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به نظر می‌رسد نهایتا وقت آن شده است تا با دستگاه های لومیا خداحافظی کنیم. ما از فوریه‌ی گذشته می‌دانستیم که لومیا 650 آخرین مدل از دستگاه های Lumia خواهد بود. اما حالا، ظاهرا دستگاه‌های موجود از جمله لومیا 950 نیز، در حال تمام شدن هستند.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

لومیا 950

در اواسط دسامبر، مایکروسافت استور بریتانیا، دستگاه های لومیای موجود را به پایان رساند و فروشگاه های ایالات متحده‌ی این شرکت نیز به تازگی Lumia را از فهرست های خود خارج کرده‌اند. در ابتدا لومیا 650 و 735 از استور حذف و پس از لومیا 640XL اختصاصی AT&T نیز به اتمام رسید.

حالا تمامی نسخه‌های لومیا 950 نیز بر روی وبسایت AT&T فروخته شده و ناموجود هستند. البته خبر خوش آنکه، اگر هنوز به دنبال خرید این دستگاه هستید، مدل سفید رنگ آن با قیمت 298.99 دلار بر روی مایکروسافت استور قابل تهیه است. متاسفانه اگر نخواهید از دستگاه های قفل شده استفاده کنید این تنها انتخاب شماست. البته دستگاه های قفل‌شده‌ی اپراتور‌هایی مانند AT&T هم در حال حاضر به پایان رسیده اند.

شبکه اینترنت بی‌سیم Cricket که تحت مالکیت ای‌تی‌اند‌تی قرار دارد نیز Lumia 650 را از لیست خود خارج کرده است. هرچند بنا به دلایلی هنوز به فروش دستگاه‌های قدیمی لومیا 640 ادامه می‌دهد. در حقیقت تنها اوپراتور‌های ایالات متحده که همچنان به فروش دستگاه های ویندوز فون ادامه‌ می‌دهند شرکت های کریکت و ورایزون هستند که لومیا 735 را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

اما اگر شما هنوز مایل به خرید این گوشی هستید، فروشگاه ویندوزسنتر (ساری تک) آنرا بصورت ویژه به فروش می‌رساند.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour