نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تقریبا می توان گفت تعداد کاربران زیادی هستند که از گوشی های ویندوزفونی HTC مانند ۸X و ۸S استفاده می کنند و از پشتیبانی نامناسب HTC از این محصولات بسیار ناراحت بوده و دل خوشی از این شرکت ندارند. از زمانی که ویندوز ۱۰ موبایل رونمایی شد، این نگرانی ها از بابت پشتیبانی دو چندان شده است و کاربران فکر می کنند اگر اوضاع به همین شکل پیش برود باید به فکر تعویض گوشی خود باشند اما خبر های خوبی برای این کاربران به درسیده است. اولین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل که منتشر شد تنها برای تعدادی از گوشی های لومیا در دسترس قرار گرفت و به دنبال انتشار اولین بیلد، مایکروسافت اعلام کرد: بیلد های بعدی ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های بیشتری منتشر خواهد شد. هنگام انتشار بیلد ۱۰۰۸۰ ویندوز ۱۰ موبایل مشاهده کردیم که مایکروسافت اعلام کرد که علاوه بر گوشی های لومیا، برای اولین بار ویندوز ۱۰ موبایل مخصوص گوشی HTC ONE M8 نیز در دسترس قرار گرفته و دارندگان این گوشی می توانند ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند اما باز هم خبری از انتشار این بیلد برای سایر گوشی ها نبود.

اکنون وب سایت WindowsMania.pl اعلام کرده است: با توجه به اخباری که برخی از منابع داخلی در شرکت مایکروسافت به آن ها داده اند، بیلد های بعدی ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی ویندوز فونی HTC 8X نیز در دسترس می باشد و در هفته های آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود. این گوشی ها بعد از نوکیا و مایکروسافت، بیشترین سهم را در پلتفرم ویندوز فون به خود اختصاص داده اند و خبر ارائه بیلد های ویندوز ۱۰ موبایل برای این گوشی ها، قطعا کاربران را خوشحال خواهد کرد.

6 Responses

 1. msorkhpost

  چه عجببب!!بهترین خبری بود که تو سایت خوندم تا حالا.دم نویسنده گرم ‎:)‎

  پاسخ
 2. miliphone

  غیر رسمیش به کار نمیاد، همین هشت و یک رسمی رو به زور دادن، غیر ممکنه ده رسمی بیاد، درسته که از پشتیبانی اچ تی سی دل خوشی ندارم ام خیلی گوشیمو دوست دارم.
  خون دل خوردم تا این گوشیو خریدم.
  my love is htc 8x

  پاسخ
  • Adi

   مگه آپدیت رسمی ۸.۱ رو برای ۸ ایکس داده؟ من که دولوپر آپدیت کردم، جایی هم نشنیدم رسمی داده باشه

   پاسخ
 3. محمد

  سلام تا الان یعنی اپدیت نیومده اینجا ک نوشته در هفته های آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود. الان 5 ماه گذشته یعنی هنوز نیومده اگر اومده توروخدا بگید اقای بهجت پور / توروخدا یکی بگه

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour