نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ساعت های هوشمند در ابتدای مسیر پیشرفت تکنولوژی هستند و هنوز مانند گوشی و تبلت ها به عنوان یک نیاز برای کاربران جا نیافتاده است، اما شاید به مرور زمان با اضافه شدن امکانات جدید به ساعت های هوشمند و برطرف شدن عیوب متعدد آن، این فن آوری نیز مانند دیگر گجت ها با استقبال کاربران مواجه شود.

ساعت هوشمند

wriststrapblack2-1420x732

یکی از ایراداتی که می توان به ساعت های هوشمند فعلی گرفت ظاهر آن است. بعد از اینکه کمپانی های مختلف ساعت ها را با ظاهری جدید روانه بازار کردند متوجه این ایراد بزرگ شدند. کاربران همچنان ساعت هایی با ظاهر کلاسیک را می پسندیدند.

Maintool یک شرکت در پاریس از این ایراد به عنوان ایده خود استفاده کرده است. ایده ای با نام ساعت هوشمند کلاسیک!

همانطور که از اسمش پیداست، این شرکت سعی کرده ویژگی ساعت های هوشمند را بر روی ساعت های کلاسیک پیاده کند.

برخلاف ساعت های هوشمند که دارای صفحه نمایش دیجیتال هستند، این فن آوری می تواند بر روی ساعت هایی با صفحه نمایش آنالوگ پیاده شود. شما می توانید هرکدام از امکانات یک ساعت هوشمند را که می خواهید انتخاب کنید و همچنان ظاهر کلاسیک ساعت خود را نیز داشته باشید.

تمامی این امکانات بر روی بند ساعت شما پیاده خواهد شد، این بند دارای تمامی امکانات ساعت هوشمند از قبیل پردازنده، باتری، موتور ویبره،بلوتوث ،شتاب سنج و … است. توسط این امکانات می توانید ساعت خود را مجهز به قدم شمار، اندازه گیری میزان کالری، اندازه گیری ضربان قلب و باقی امکانات ساعت های هوشمند کنید.

دستگاه را می توانید با شارژر مغناطیسی آن شارژ کنید و با توجه به اینکه این ساعت دارای صفحه نمایش دیجیتال نیست، مصرف باطری آن بسیار کم است. البته نداشتن صفحه نمایش می تواند بعضی از جذابیت های ساعت های هوشمند مانند تغییر ظاهر ساعت با تم های مختلف را نداشته باشد اما حتما می تواند یکی از بزرگترین نگرانی های مشتریان این ساعت ها که داشتن یک ظاهر کلاسیک جذاب است را برطرف کند. چیزی که ساعت های هوشمند تا بحال قادر به انجام آن نبوده اند.

قیمتی هنوز از طرف شرکت سازنده اعلام نشده اما پیش بینی می شود با توجه به امکاناتی که کاربر می خواهد بر روی بند ساعت خود داشته باشد قیمت آن از 99 دلار تا 799 دلار متغییر است. همچنین تاریخ رسمی رونمایی از این محصول نیز بصورت رسمی عنوان نشده، اما تاریخ انتشار تخمین زده از طرف شرکت، ماه آوریل سال 2017 است.

منبع: androidheadlines

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour