نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

نوکیا 8، پرچمدار اخیر گوشی های هوشمند کمپانی HMD Global، قرار است در بازارهای جهانی منتشر شود. اما این بدان معنا نیست که این کمپانی نوکیا 9 را راه اندازی نخواهد کرد و به نظر می رسد که این دستگاه، پرچمدار این کمپانی خواهد بود. با ویندوزسنتر همراه باشید.

نوکیا 9 با اندروید Oreo 8 در GFXBench

 

نوکیا 9

طرح مفهومی نوکیا 9

 

در حال حاضر شایعات بسیاری در مورد گوشی هوشمند نوکیا 9 ودور نبودن راه اندازی این دستگاه وجود دارد. با توجه به پیش بینی هایی که در مورد گوشی های هوشمند با چنین مشخصاتی وجود داشت، اعتقاد بر این بود که سیستم عامل نوکیا 9 اندروید نوقا 7.1.1 خواهد بود؛ اما به شکل غیر قابل باوری، فهرست اخیر GFXBench نشان می دهد که این دستگاه با سیستم عامل اندروید اوریو 8.0.0 اجرا خواهد شد.

نوکیا 9 با اندروید Oreo 8 در GFXBench

نوکیا 9 با اندروید Oreo 8 در GFXBench

تاکنون هیچ تاریخ انتشار خاصی از جانب کمپانی HMD Global اعلام نشده است اما می توان انتظار داشت که سیستم عامل اندروید اوریو به طور از پیش نصب شده بر روی این گوشی وجود داشته باشد و یا پس از انتشار آن، همانند یک آپدیت OTA دریافت شود.

مشخصات گوشی هوشمند نوکیا 9

با توجه به شایعات موجود، به نظر می رسد که نوکیا 9 صفحه نمایش 5.5 اینچ تا 5.7 اینچی داشته و نیز پردازنده اسنپ دراگون 835 SoC در آن مورد استفاده قرار گرفته باشد. هم چنین رم 6 و یا 8 گیگابایتی جفت شده با حافظه ی 128 گیگابایتی (قابل گسترش با کارت حافظه میکرو SD) از دیگر مشخصات این گوشی هوشمند نوکیایی است. انتظار می رود که در این دستگاه، دوربینی دوگانه با دو لنز مارک کارل زایس که به صورت عمودی قرار گرفته اند، نصب شده باشد.

اگر چه که استفاده از مشخصات گفته شده در این گوشی تا حدود زیادی قطعی به نظر می رسد، اما لازم است ذکر کنیم که این ویژگی ها تاکنون تایید نشده اند و باید منتظر ماند تا ویژگی های قطعی این گوشی از جانب کمپانی HMD منتشر شود.

پیوست

منبع: GizBot

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour