نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شایعات تازه ای در چین در مورد باز تولد سری N شکل گرفته است. این خبر بسیار گیج کننده می باشد و می توان گفت که اگر نوکیا با یک دستگاه متوسط قصد باز تولید سری N را دارد، پس بی‌شک می توان نتیجه گرفت که نوکیا پرچمدار سری N را نیز معرفی خواهد کرد.

سری N

شایعات بعدی در مورد این دستگاه متوسط نوکیا این را می گوید که دستگاه مذکور از پردازنده کوآلکام با چیپست اسنپدراگون سری 600 بهره می برد؛ اما این که دقیقا کدام چیپست استفاده خواهد شد هنوز معلوم نیست! همین نکته، نکته ای بسیار گیج کننده است! پردازنده سری 600 کوآلکام در بهترین حالت می تواند پردازنده ی یک گوشی متوسط سطح بالا باشد؛ در نتیجه با این تفاسیر در حالت ایده آل این گوشی با این پردازنده نمی تواند متعلق به سری N نوکیا باشد.

سری N

عکسی که با این خبر منتشر شده است، دستگاهی را نشان می دهد که در قسمت گوشه ی و روی میز N Series حکاکی شده است که واقعا نمی توان نتیجه گیری کرد که قطعا این حکاکی مربوط به آن گوشی روی میز باشد.

یک مقدار نیز عجیب به نظر میرسد که HMD بعد از تولید و فروش گوشی NOKIA 6 با همین عنوان، گوشی های جدید تحت عنوان NOKIA Nxx و NOKIA Pxx را تولید کند. از این موضوع شایعات این گونه منتشر می شوند که این گوشی متوسط پیش تر جزئی از این سری بوده است به همراه بهبود و بهینه سازی ارائه خواهد شد.

هر چند کاربران چینی وبسایت ویبو ادعا کرده اند که این مدل را دیده اند و اعتقاد شدیدی بر آن دارند که این یک نوع پیشرفته از سری N نوکیا است که در ادامه این سری تولید شده است!

نظر شما کاربران محترم و عزیز ویندوز سنتر در این باره چیست؟ درست است که سری N نوکیا یک سری فوق العاده موفق بوده است اما به نظر شما تولد این سری از گوشی های نوکیا توسط HMD عقلانی و قابل انتظار است؟

 

پیوست
منبع: NPU

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour