نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

واتس‌اَپ چند وقت پیش یک سرویس بستر وب منتشر کرد، که ما نحوه‌ی کار با آن را هم در زوم‌تِک نوشتیم، این اتفاق گستره‌ای از امکانات را به وجود می‌آورد؛ یکی از مهم‌ترین آن‌ها نوتیفیکیشن گرفتن از پیام‌های جدید در WhatsApp است. با کمک سیستم نوتیفیکیشن کروم و یک افزونه‌ی خوب مربوط به کروم، می‌توان برای WhatsApp نسخه‌ی دسکتاپ به وجود آورد. این آموزش این کار است. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

وقتی سرویس واتس‌اَپ برای وب را سینک (همگام‌سازی) می‌کنید، آناً از شما خواسته می‌شود که گرفتن نوتیفیکیشن در دسکتاپ را فعال کنید. پس گرفتن نوتیفیکیشن را انتخاب کنید. این گزینه ر می‌توان از بخش Notifications  در منوی اَپ می‌توان غیرفعال یا موقتاً خاموش کرد.

how-to-get-desktop-notifications-for-whatsapp-chatsاین کار به خودی خود خوب و کافی است اما برای کروم، یک افزونه‌ به وجود دارد به نام WAToolkit که یک سری امکانات بیشتر هم می‌دهد. مهم‌ترین قابلیت این اَپ این است که نوتیفیکیشن‌ها را می‌تواند در حالت بک‌گراند هم نشان دهد؛ به معنی آنکه اگر تبِ واتس‌اپ در کروم باز نباشد و یا خود کروم به کلی بسته باشد، این افزون همچنان در صورت دریافت یک پیام، برای شما هشدار ارسال می‌کند.

یک دکمه‌ی جدید در مرورگر خواهید دید؛ در جایی که دکمه‌های مربوط به افزونه‌ها قرار می‌گیرند در نوار ابزار. با کلیک بر روی آن آخرین پیام‌ها را می‌توانید ببینید. یک دکمه هم در خودِ واتس‌اَپ به شکل اینترنتی اضافه می‌شود که از طریق آن می‌توان تنظیمات مربوط به افزونه را تغییر داد. برای کسانی که از واتس‌اَپ دائمی استفاده می‌کنند و خیلی اهل استفاده از گوشی نیستند، این راه، بهترین راه‌حل، برای داشتنِ دسترسی دائمی و کامل به تجربه‌ی واتس‌اَپ در ویندوز است.


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

2 Responses

  1. ali

    شما واقعا ***** با این پست دادن، از زوم تک کپی میکنین بدون ذکر منبع. ***** به سایتتون

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour