نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

از بازی Call Of Duty خسته شده اید؟ آیا به شدت منتظر ایجاد تغییرات اساسی در آن هستید؟ آیا سفر به فضا گزینه مناسبی در این خصوص به شمار می آید؟ خبرها دقیقا حاکی از این است که نسخه بعدی Call Of Duty در فضا روی خواهد داد. گیم پلی کنونی این بازی را در فضایی تهی تصور کنید که با اسلحه های لیزری و داد و هوارهایی که در خلا به گوش نمی رسند همراه است.

اگرچه نسخه های قبلی COD نیز تا حدی به دنیای بازی های علمی تخیلی وارد شده بودند، اما نسخه جدید، قرار است این بازی را به قلمروهای جدیدی منتقل کند. قلمروهایی که در آن بازی هایی همچون Destiny به موفقیت چشمگیری رسیده اند.

کمپانی Infinity Ward قرار است نسخه بعدی COD را طراحی کند. نسخه ای که قرار است بالاتر و بالاتر برود. نه فقط بالاتر از بازی هایی مثل Battlefield بلکه بالاتر از بازی های فضایی همچون نسخه بعدی Destiny و یا بازی مشهور Mass Effect ساخته شرکت BioWare.


Call Of Duty جدید قرار است در نوامبر سال میلادی جاری عرضه شود. نظر شما همراهان همیشگی ویندوزسنتر در این خصوص چیست؟

3 Responses

 1. محمد

  میگم الان یه آپدیت برای من اومد نصب کردم ولی شماره بیلد تغییری نکرد یعنی همون 10586.164 مونده.لومیا 930 دارم.کسی میدونه این آپدیته چی بوده؟

  پاسخ
 2. ali.j.salas

  ویندوز کمرا اپدیت مهمی دریافت کرد ،قابلیت ریچ اچ دی ار، و قابلیت حالت پاس هنگام فیلم برداری اضافه شد لطفا پوشش بدین.ممنون

  پاسخ
 3. حسین ابراهیمی

  تا نسخه ی 9 خوب بود. از اونجا به بعد دیگه خیلی آینده نگرانه شد و سبکش خسته کننده. از 9 به بعدشو دیگگه بازی نکردم چون از گیم پلیش بدم میومد
  اما امیدوارم این نسخه خوب باشه!

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour