نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

زمانی که مایکروسافت سیاست نرم افزار های Universal خود را برای ویندوز ۱۰ اعلام کرد، نشان داد که چگونه یک نرم افزار می تواند بدون مشکل در پلتفرم های مختلف – از کامپیوتر و ایکس باکس تا موبایل – اجرا شود.

در مطلبی در شبکه ی مجازی معروف Reddit، برنامه نویس این نرم افزار اعلام کرد که پس از آپدیتی که این نرم افزار در آینده ی نزدیک دریافت خواهد کرد، آن ها به سراغ نوشتن نسخه ی Universal این نرم افزار خواهند رفت. نسخه ای که می تواند در کامپیوتر، موبایل، تبلت، لپ تاپ، ایکس باکس وان و حتی هولولنز اجرا شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ی اجرای نرم افزار در هولولنز در دسترس نیست.

به نظر می رسد دلیل این عمل، آسودگی ساخت نرم افزار برای ویندوز ۱۰ می باشد، زیرا شما با نوشتن تنها یک نسخه از نرم افزار می توانید آن را برای نسخه های دیگر خروجی بگیرید. چند ماه پیش نیز تیم VLC نسخه ی Universal نرم افزار خود را برای ویندوزفون و ویندوز ۸٫۱ منتشر کرده که می تواند نشانگر سیر همه گیر شدن این نوع نرم افزارها در بین برنامه نویسان باشد.

 

8 Responses

  1. معین اکبری

    برنامه ها و بازیهای ایرانی هم قرار بدین ! بخش بازیهای ایرانی خیلی ضعیفه !

    پاسخ
  2. معین اکبری

    وایبر تو همین آپدیت آخرش زبان فارسی اضافه شده یا از قبل فارسی داشت ؟ چون من تاحالا دقت نکرده بودم به فارسی بودنش ! از وقتی آپدیتش کردم متوجه شدم !

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour