نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه Paint.NET یک نرم افزار ویرایش تصاویر می باشد که در بین کاربران بسیار محبوب شده و بیش از یک دهه می باشد که ارائه گردیده است. در ابتدا می توان این نرم افزار را یک جایگزین بسیار قدرتمند برای نرم افزار پایه مایکروسافت که برای ویندوز 10 در نظر گرفته ، دانست که Paint.NET همانند فتوشاپ دارای یک مجموعه ویژگی های جالب برای ادیت کردن تصاویر می باشد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

البته توجه داشته باشید این نرم افزار را می توان به صورت رایگان از وب سایت توسعه دهنده آن یعنی GetPaint.net دانلود و بر روی ویندوز خود نصب کرد اما طبق گفته ی توسعه دهنده آن قرار است در آینده نه چندان دور برای کاربران در استور مایکروسافت در دسترس قرار گیرد.

آقای Rick Brewster توسعه دهنده این نرم افزار در پاسخ به درخواست کاربران درباره دسترسی این نرم افزار در استور مایکروسافت گفت:

این کار یکی از اولویت های من است. من قصد دارم یک آپدیت جدید با نسخه ی 4.0.17 برای نرم افزار منتشر کنم و بعد از آن بر روی منتشر شدن اپلیکیشن در استور ویندوز 10 تمرکز کنم.

آخرین آپدیت نرم افزار Paint.NET نسخه 4.0.16 بود که در اواسط آوریل منتشر شد. هنوز مشخص نیست که نرم افزار با آپدیت بعدی وارد استور می شود یا اینکه چقدر زمان می برد تا کاربران شاهد ورود این نرم افزار در استور مایکروسافت باشند.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این نرم افزار چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour