نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آیا گوشی شما برای بروزرسانی لومیا دنیم به همراه لومیا کمرا ورژن ۵ واجد شرایط نمی باشد؟ نگران نباشید،  ماکروسافت برخی از ویژگی های لومیا کمرا ۵ را به دوربین ویندوز ۱۰ موبایل اضافه نموده است.

تجربه جدیدی از بارگذاری دوربین، همراه با معجونی از  ویژگی های لومیا کمرا ۵ این بار در برنامه پیش فرض دوربین ویندوز ۱۰ موبایل دریافت کنید. به عنوان مثال: عصای جادویی جدید موجود در لومیا کمرا ۵  برای استفاده از حالت ضبط غنی(Rich Capture) به برنامه پیش فرض ویندوز ۱۰ موبایل مهاجرت کرده است.

Windows-Camera-HDR

باید توجه داشته باشید که از تمام خصوصیات ضبط غنی ( Rich Capture) تنها گزینه HDR  برای شما به ارمغان آمده است. با این حال این یک معامله بزرگ برای لومیا ۶۳۵ است که به طور معمول در نرم افزار فعلی دوربین آن این قابلیت وجود ندارد.

علاوه براین آیکون عکس های گرفته شده موجود در برنامه شما را مستقیما به نرم افزار  جدید عکس (Photos app) ویندوز ۱۰ هدایت می کند. پیش از این در ویندوزفون ۸٫۱ و پایین تر با زدن این دکمه  شما را در نرم افزار دوربین در محیطی شبیه به نرم افزار عکس نگه میداشت. در حال حاضر نرم افزار عکس جدید به شما اجازه میدهد تا مستقیما و با استفاده از ویژگی های جدیدی نظیر “Enhance” یک عکس را ویرایش کنید.

Windows-10-Camera-settings-main

 

Windows-Camera-in-Windows-10-build10051-edit2

 

در نهایت، شما با نگه داشتن دکمه دوربین گوشی شروع به ضبط ویدیو نمایید. و متناوبا شما میتوانید بجای این عملکرد قابلیت های دیگری نظیر گرفتن عکس های پی درپی در آن واحد( photo burst) و … تعیین کنید.

Windows-Camera-in-Windows-10-build10051-settings

 

ویندوز ۱۰ موبایل هنوز راه طولانی در پیش رو دارد ولی آن چیزی که مهیجه آن است که برنامه دوربین، ویژگی های لومیا کمرا ۵ را دریافت نموده است.

و این همه بخشی از ویژگی های یکپارچگی برنامه ها در ویندوز ۱۰ را نشان می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour