نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

BitTorrent نرم افزاری با قابلیت peer-to-peer، سبک وزن و پر از ویژگی های دیگر برای دانلود فایل های تورنت است.

BitTorrent دارای یک موتور جستجو برای پیدا کردن فایل های تورنت است که با تکنولوژی RSS ترکیب شده است. برای هر فایل تورنت برنامه اطلاعات عمومی دانلود مانند سرعت دانلود و سرعت آپلود را نشان میدهد و همچنین اطلاعاتی درباره  peers, seeds, trackers هر فایل را نیز نشان میدهد.

این برنامه نه فقط برای دانلود فایل ها استفاده می شود، بلکه برای به اشتراک گذاری فایل ها هم استفاده میشود.

بیت تورنت دارای امکانات زیادی است و بعضی از آن امکانات را از برنامه uTorrent قرض گرفته است،این امکانات شامل موارد زیر است:

  • کنترل دانلود از راه دور: نرم افزار این اجازه را میدهد که شما با مرورگر و یا برنامه BitTorrent Remote در گوشی خود، دانلود هایتان را مشاهده کنید. برنامه کنترل از راه دور BitTorrent برای ویندوز فون را میتوانید از اینجا و خود کلاینت برنامه را میتوانید از اینجا دریافت کنید.
  • رها کردن فایل برای دانلود: با کشیدن یک فایل تورنت در رابط برنامه و رها کردن آن ، برنامه برای شما بلا فاصله لینک دانلود را آماده میکند و شما میتوانید در همان زمان فایل را دانلود کنید
  • برنامه ها: پلاگین هایی برا دانلود که با یک کلیک نصب میشوند و به شما امکان گسترش قابلیت های نرم افزار را میدهند.
  • سرعت: برنامه با توجه به اتصال مورد استفاده سرعت واقعی دانلود و آپلود را مشخص میکند و به طور خودکار تنظیم بهینه را انتخاب میکند و دانلودها با بیشترین سرعت ممکن انجام میشوند

رابط روشن و قابل تنظیم

رابط کاربری به خوبی سازماندهی شده است، و دارای یک طراحی مدرن می باشد. از صفحه اصلی، شما می توانید دانلود های فعال و غیر فعال، و دانلودهای کامل شده را ببینید و همینطور گزینه Option را هم در بالای برنامه نیز میتوانید مشاهده نمایید.

قدرتمند و سبک وزن

بیت تورنت، مانند uTorrent، از جمله محبوب ترین نرم افزار به اشتراک گذاری و دانلود فایل های تورنت است که از منبع مصرفی کمی برخوردار است و باعث سنگین شدن کامپیوتر شما نمیشود و به ندرت هنگ میکند.

این برنامه را میتوانید از ویندوزسنتر دانلود کنید (رمز فایل: www.windowscenter.ir)

 

3 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour