نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

رودی هین ستاره برنامه نویسی استور وینفون اپلیکیشن جدید خود را روانه استور کرد. ۶ امین اپلیکییشن او  ۶discover نام دارد. این برنامه از سرویس تازه معرفی شده Snapchat به نام Discover service استفاده می کند. این برنامه اجازه می دهد تا تازه های سایت های CNN, National Geographic, Yahoo, Comedy Central و بعضی دیگر از سایت ها را دنبال کنید.

متن معرفی این برنامه در استور:

۶discover روش جدیدی برای دنبال کردن سایت های MTV, CNN, Cosmopolitan, Food network, National Geographic, Yahoo, Comedy central و چند تیم تحریریه ای دیگر است. تفاوت های این برنامه را کشف کنید، زیرا این برنامه برای خلاقیت خلق شده است. هر داستان در بردارنده یک تصویر فول اسکرین، ویدیو و یک طرح بندی زیبا و طولانی به همراه تبلیغاتی زیباست. ۶discover جایی است که می توانید در آن به آخرین اخبار دسترسی داشته باشید، به آخرین آهنگ ها گوش دهید و یا اینکه دستور پخت کیکی جدید را از بهترین آشپز ها بگیرید!

۶discover

این برنامه یک ظاهر بسیار زیبا  و ساده دارد. به مانند دیگر برنامه های رودی هین این اپلیکیشن هم بصورت رایگان منتشر شده است که البته این اپ یونیورسال نیست و شما فقط می توانید در گوشی خود از آن بهره مند شوید.
از این آپ استفاده کرده اید؟ نظر شما چیست؟

3 Responses

 1. Mohammad

  دوست عزیز “رودی وین” نه رودی هین!!! اونجوری که نوشته میشه خونده نمیشه.

  پاسخ
  • فرزاد منصوری

   سلام
   ممنون بخاطره نظر!
   اما صحیح همون رودی هین هست
   برای اثبات حرفم شما یک کلیپ از rudy huyn ببینید که خودش رو چی معرفی میکنه !

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour