نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

جناب آقای مرصاد منشادیان برنامه نویس خلاق و موفق ایرانی نرم افزار جدید و محبوب خود را با نام Change The Theme عرضه کرده است که شما کاربران عزیز می توانید از آن استفاده نمایید. تا بحال از ایشان برنامه های زیادی منتشر گردیده است و اپلیکیشن یونیورسال ایشان که Personal Files نام داشت مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. اگر شما از تم ویندوز 10 خسته شده اید می توانید با استفاده از این برنامه یک تنوع بسیار جالب به ویندوزتان ببخشید و آن را زیبا تر سازید. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

این نرم افزار جدید به شما کمک می کند که بتوانید تم ویندوز 10 دسکتاپ را به تم لایت و یا تم دارک تغییر دهید و نمای ویندوز خودتان را زیبا تر سازید. حجم باور نکردنی این نرم افزار فقط 16 کیلوبایت دارد اما از نظر کاربردی کمک بسیار زیادی به شما می کند. فقط توجه داشته باشید جهت اجرای نرم افزار نیاز هست که در قسمت administrator ویندوز باشید.

طی گفتگویی در مورد نرم افزار با آقای منشادیان داشتیم ایشان فرمودند:

این برنامه می تواند تم ویندوز 10 رو به تم لایت یا دارک تغییر دهد. همچنین برای اجرا هم حتما باید تحت administrator اجرا بشه تا کار کنه. برای اجر کافیه روش راست کلیک بشه و گزینه Run as administrator انتخاب دهید.

Ungdftitled

اپلیکیشن قبلی آقای منشادیان Personal Files می باشد که این اپلیکیشن در زمینه ی امنیتی فعالیت دارد و به شما کمک خواهد کرد که فایل های خود را مخفی کنید تا هیچ فرد دیگری به غیر از خودتان به آن دسترسی نداشته باشد. در اصل شما با استفاده از این برنامه یک حافظه ی امن در گوشی خودتان می سازید که فقط مخصوص به خودتان است همچنین این برنامه به صورت یک فایل منیجر قدرتمند عمل می کند که می توانید بر روی فایل های خودتان مدیرت کامل داشته باشید. برای بررسی بیشتر آن به این لینک مراجه نمایید.


نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوزسنتر در مورد این نرم افزار کاربردی چیست؟

3 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour