نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در سال های گذشته مشکلات زیادی برای انتقال تصاویر از یک پلت فرم به پلت فرم های دیگر بود. تصاویر بر روی دستگاه شما ذخیره شده و راه حل ساده ای برای انتقال آن ها از یک مکان به مکان دیگر وجود نداشت. اما در حال حاضر روشی فوق العاده آسان برای انتقال تصاویر از آیفون به دستگاه های اندرویدی وجود دارد که تنها در چند مرحله قابل اجرا است. با ویندوزسنتر همراه باشید.

 

نحوه انتقال تصاویر از آیفون به اندروید

نحوه انتقال تصاویر از آیفون به اندروید با استفاده از Google Photos

Google Photos یک ابزار فوق العاده عالی برای مدیریت تصاویر شما است که نه تنها در اندروید، بلکه در سیستم عامل های دیگر نیز می توان از آن بهره برد. هم چنین یک ابزار مناسب برای انتقال تصاویر شما از یک مکان به مکان دیگر است و شاید بهترین قسمت استفاده از این ابزار این است که با تنظیم آن می توانید تصاویر خود را تقریبا در هر کجا که می خواهید، دریافت کنید.

برای انجام این کار، ابتدا Google Photos را از فروشگاه App Store برای آیفون خود دانلود کرده و مراحل زیر را دنبال کنید.

  • Google Photos را در صفحه اصلی دستگاه خود راه اندازی کنید.
  • گزینه Get started را انتخاب کنید.
  • پس از دریافت پیغام دسترسی Google Photos به تصاویر موجود در دستگاه شما، بر روی گزینه OK تپ کنید.
  • اگر می خواهید از تصاویر خود در تلفن همراهتان بک آپ بگیرید، روی سوییچ کنار Use Cellular Data (استفاده از داده های تلفن همراه) تپ کنید. هم چنین در صورتی که قصد انجام این کار را ندارید، بهتر است این گزینه را غیر فعال کنید.
  • گزینه Continue را انتخاب کنید.
  • به ترتیب گزینه های Get Started و Ok و Continue را انتخاب کنید.
  • دایره ی کنار هر یک از گزینه های High Quality یا Original را انتخاب کنید.
  • به ترتیب گزینه های Continue و Get notified و Leave Off را انتخاب کنید.

پس از انجام این فرآیند، Google شروع به همگام سازی  یا سینک کردن تصاویر شما با حساب کاربری تان خواهد کرد. به یاد داشته باشید که اگر تعداد تصاویر شما زیاد باشد، این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد.

نحوه دسترسی

پس از تکمیل، تصاویر شما همگام سازی شده و آماده انتقال می شوند. شما می توانید با استفاده از Google Photos بر روی دستگاه اندرویدی یا آیفون خود و یا از طریق وب سایت photos.google.com به تصاویر مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

پیوست
منبع: CrackBerry

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour