نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت در مصاحبه ای که با Buzzfeed داشته است به برخی از مشکلاتی که کمپانی تحت رهبریش در بخش موبایل با آن درگیر است اشاره کرد.

وقتی مصاحبه گر به سهم 1.7% ویندوز فون از بازار اشاره کرد و آن را نا مناسب خواند، نادلا با سر تکان دادن او را تایید کرد و کم و بیش با او موافقت نمود و به این نکته اشاره کرد که مایکروسافت به ماندن در بازار موبایل نیاز دارد و بیان داشت که موفقیت ویندوز فون را با میزان سهم آن از بازار نمیسنجند. او همچنین اشاره کرد که حتی اگر کاربران از هیچ دستگاه ویندوزی استفاده نکنند همچنان محصولات مایکروسافت بر روی سیستم عامل های دیگر در دسترس است.

او در ادامه ی صحبت هایش بیان داشت:

“اگر به “پویایی تجربه ی کاربری” که در گفته هایم اشاره کردم برگردیم به این نتیجه میرسیم که تمام دستگاه ها محصولات مصرفی کاربران هستند. گاهی از همه ی آنها استفاده میکنند، گاهی از بعضی از آنها و سیستم عامل های دیگر . . . و به همین منوال. اما چیزی که ما میخواهیم از آن مطمئن شویم این است که محصولاتمان بر روی تمام دستگاه ها در دسترس باشد.”

در مورد شکافی که در علاقه ای توسعه دهندگان به مایکروسافت به وجود آمده است نادلا اعتراف میکند که این یک اشکال است، اما همچنین به این نکته اشاره میکند که پلتفرم های جدید مانند هلولنز، ویندوز 10 بر روی ایکس باکس و استور جدید آماده شده، دوباره “توسعه دهندگان زبده” را جذب خواهد کرد.

مایکروسافت امید دارد با استفاده از فضای ابری بر روی دستگاه ها، جابجایی بین یک دستگاه و دستگاه دیگر چه ویندوز چه سیستم عامل دیگر از قبل آسان تر شود.

از مصاحبه مشخص میشود نادلا نسبت به هلولنز بیش از ویندوز فون هیجان زده است، اما امیدواریم سال بعد همین موقع با توجه به شایعات مربوط به سرفیس فون، او نسبت به ویندوز بیش از پیش مشتاق باشد.

نظر شما کاربران ویندوز سنتر در مورد سخنان نادلا چیست؟ آنرا با ما در میان بگذارید.

4 Responses

  1. فریبرز

    بازم به مرامش که واقعیت رو میگه , اون تیم کوک عوضی که همش دروغ میگه!

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour