نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بیل گیتس در دوران نوجوانی یک گیک تمام عیار بود. البته نیازی به گفتن نیست که گیک بودن زیاد هم بد نیست و موسس مایکروسافت کسی است که این را بهتر از هرکسی می داند همانطور که او به پولدار ترین فرد در جهان تبدیل شد. در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید.

او در یک مصاحبه با BBC عنوان کرد که به همراه دوستش Paul Allen کسی که بعدا در ساخت مایکروسافت به بیل کمک کرد کامپیوتر مدرسه را هک  می کردند تا بتوانند با دختران مدرسه دوست شوند. او می گوید درست است که این کار باعث می شد به آن ها نزدیک شوم ولی باز هم برای صحبت کردن با آن ها مشکل داشتم.

ولی حد اقل آن ها اونجا بودند.

در واقع کاری که او و آلن انجام می دادند این بود که کامپیوتر مدرسه را هک  می کردند و کلاس های خود را طوری تنظیم می کردند که تنها پسری باشند که در کلاس وجود داشتند و البته زیباترین دختر ها در کنار آن ها می نشستند.

منو پاول برنامه کلاسی را تغییر می دادیم. متاسفانه او 2 سال از من جلوتر بود و زودتر به کالیج رفت. پس من تنها کسی بودم که از هم نشینی با دختران زیبا لذت می بردم.

در واقع اینجوری نبود که من بتونم باهاشون حرف بزنم همین که که اون ها اونجا بودند خودش پیشرفت زیادی بود. البته وقتی وارد دانشگاه هاروارد شدم بیشتر اجتماعی شدم و راحت تر می تونستم با دخترا حرف بزنم.

به هر حال همه چیز برای او به خوبی گذشت تا اینکه او در سال 1986 همسر فعلیش Melinda را در شرکتش استخدام کرد و در سال 1994 با هم ازدواج کردند.

Microsoft-y-Windows-1.0

اما حالا از شما کاربران ویندوز سنتر دعوت می کنم ویدئویی را ببینید که بیل گیتس به همراه Steve Ballmer در مراسم عرضه ویندوز 95 می رقصند. البته وقتی شما بفهمید که قرار است پولدار ترین فرد در دنیا با 79.2 میلیارد دلار سرمایه باشید جلوی هزاران نفر بهتر از این نمی توانید برقصید به خصوص وقتی کسی مثل Steve Ballmer در کنار شما باشد کسی که در همه کار متخصص است.


آیا شما کاربران ویندوز سنتر هم تا به حال برای دوستی با کسی دست به همچین کار هایی زده اید؟ از تجربیات خود به ما بگویید.

8 Responses

 1. مهدی۲۴

  خداییش کلی خندیدم واقعا این ریس مایکروسافت وثرووتمندترین شخص دنیاست؟اصلا بهش نمیاد بهش میخوره سرایه دار باشه :laugh: :laugh: :laugh: واقعا پست باحالی بود منکه دوست داشتم مرسی

  پاسخ
  • sirwan

   عقل مردم یه جوریه که اگه ادم لباس خوب بپوشه خوش تیپ باشه مرد حساب میشه . به لباس نیست به عقل و فکر فهمه . اگه بخودش میرسید شاید هم به این روز نمیرسید

   پاسخ
 2. sirwan

  اینجا اگه گیگ هیچی ترابایت عیار هم باشید نه کسی میاد پیشت نه میتونی استخدام بشی حتی کار هم نیست . پولدار باشی همه میان پیشت دیگه احتیاجی به گیگ هم نیست یه ماشین داشته باشی همه سوار میشن ;-) حالا یه بوق بزن

  پاسخ
 3. ارسلان

  خیلی جالب بود :laugh:
  ببخشید وقتی (گذر از تحریم) رو از http://gift.windowscenter.net/ خریدیم چطوری باید رو گوشی ویندوز فون 8.1 فعال کنیم؟؟؟
  بعد از فعال سازی امکان خرید های درون برنامه ای با خود گوشی هم وجود داره؟؟؟
  مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
  یا فقط با Pc میشه خرید کرد؟؟؟

  پاسخ
  • سپهر زمانی

   مشکلش چیه که نخرن ؟ :-)
   دوستان بعد یا قبل از خرید برای اینکه مطمئن شوید به آیدی @LumiaHelp در تلگرام پیام بدید ، کمکتون میکنیم :-))

   پاسخ
 4. saeid

  قبل از تحریم هم میشد خرید واستفاده کرد هم تو گوشی هم تو pc

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour