نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمپانی اپل، عرضه ی گوشی های سال ۲۰۱۷ خود از جمله آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X را اعلام کرد. ما در این مقاله سعی داریم تا مقایسه ای از ویژگی ها و عملکرد پرچمدار گوشی های نوکیا یعنی نوکیا ۸ را با آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ در اختیار شما قرار دهیم. با ویندوزسنتر همراه باشید.

مقایسه نوکیا ۸ با آیفون ۸ پلاس و نوت ۸

 

مقایسه نوکیا 8 با آیفون 8 پلاس و نوت 8

مقایسه از لحاظ قیمت

نوکیا ۸ در حال حاضر در بازارهای اروپایی با قیمت پیشنهادی از ۵۷۹ یورو، در انگلستان با قیمت ۴۹۹ پوند و حتی کمتر از آن در بازارهای آسیایی در دسترس است. گلکسی نوت ۸ با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه شد و شروع قیمت آیفون ۸ پلاس از ۹۰۹ یورو آغاز خواهد شد. نوکیا ۸ در قیمت گذاری خود عملکرد بسیار بهتری را نسبت به گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس ارائه می دهد.

نوکیا ۸ دارای برخی از ویژگی های جالب مانند Bothie و OZO Audio می باشد که در هیچ یک از دو گوشی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس در دسترس نیست. با این حال در آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ ویژگی هایی از قبیل امکان شارژ بی سیم و اسکنر عنبیه و چهره وجود دارد که در نوکیا ۸ نمی توان این ویژگی ها را یافت. از نظر حفاظت در برابر گرد و غبار و آب نیز توجه داشته باشید که نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس دارای عملکرد بسیار بهتری می باشند.

با توجه به کیفیت صفحه نمایش، نوکیا ۸ و نوت ۸ صفحه نمایش با PPI بسیار بهتری را نسبت به آیفون ۸ پلاس ارائه می دهند. این دو گوشی هم چنین گوریلا گلس ۵ را پشتیبانی می کنند که در آیون ۸ پلاس دیگر وجود ندارد.

دوربین پشت در هر سه گوشی نوکیا ۸، گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس دارای لنزهای دوگانه ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی هستند. اما به نظر می رسد که دوربین جلوی ۱۳ مگا پیکسلی نوکیا ۸ در مقایسه با دوربین ۷ مگا پیکسلی آیفون ۸ پلاس و دوربین ۸ مگا پیکسلی نوت ۸، دارای عملکرد بسیار بهتری باشد.

مقایسه عملکرد کلی نوکیا ۸، آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸

پیوست
منبع: NokiaPowerUser

4 Responses

 1. real psychics

  اگر قصد دارید برای بهترین مطالب مانند من، به سادگی پرداخت کنید
  به دلیل اینکه روز به روز از این سایت بازدید کنید
  این ویژگی ها را ارائه می دهد، با تشکر http://realpsychicnow.biz

  پاسخ
 2. cheap psychic readings

  با تشکر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود. من واقعا از تلاش های شما قدردانی می کنم و بار دیگر به خاطر پست بعدی شما منتظر هستم.

  پاسخ
 3. cheap phone psychic reading

  آیا می توانم به سادگی بگویم که امیدواریم فردی را کشف کنیم که واقعا می داند چه چیزی در مورد وب صحبت می کند.
  شما قطعا می دانید که چگونه یک مسئله را به نور می آورید
  و مهم آن است مردم بیشتر باید این را بررسی کنند
  خارج و درک این قسمت از داستان. من نمی توانم باور کنم که محبوب تر نیستم زیرا شما مطمئنا هدیه ای دارید.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour