نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمپانی اپل، عرضه ی گوشی های سال ۲۰۱۷ خود از جمله آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X را اعلام کرد. ما در این مقاله سعی داریم تا مقایسه ای از ویژگی ها و عملکرد پرچمدار گوشی های نوکیا یعنی نوکیا ۸ را با آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ در اختیار شما قرار دهیم. با ویندوزسنتر همراه باشید.

محصولات جدید فروشگاه ساری تک

مقایسه نوکیا ۸ با آیفون ۸ پلاس و نوت ۸

 

مقایسه نوکیا 8 با آیفون 8 پلاس و نوت 8

مقایسه از لحاظ قیمت

نوکیا ۸ در حال حاضر در بازارهای اروپایی با قیمت پیشنهادی از ۵۷۹ یورو، در انگلستان با قیمت ۴۹۹ پوند و حتی کمتر از آن در بازارهای آسیایی در دسترس است. گلکسی نوت ۸ با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه شد و شروع قیمت آیفون ۸ پلاس از ۹۰۹ یورو آغاز خواهد شد. نوکیا ۸ در قیمت گذاری خود عملکرد بسیار بهتری را نسبت به گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس ارائه می دهد.

نوکیا ۸ دارای برخی از ویژگی های جالب مانند Bothie و OZO Audio می باشد که در هیچ یک از دو گوشی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس در دسترس نیست. با این حال در آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ ویژگی هایی از قبیل امکان شارژ بی سیم و اسکنر عنبیه و چهره وجود دارد که در نوکیا ۸ نمی توان این ویژگی ها را یافت. از نظر حفاظت در برابر گرد و غبار و آب نیز توجه داشته باشید که نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس دارای عملکرد بسیار بهتری می باشند.

با توجه به کیفیت صفحه نمایش، نوکیا ۸ و نوت ۸ صفحه نمایش با PPI بسیار بهتری را نسبت به آیفون ۸ پلاس ارائه می دهند. این دو گوشی هم چنین گوریلا گلس ۵ را پشتیبانی می کنند که در آیون ۸ پلاس دیگر وجود ندارد.

دوربین پشت در هر سه گوشی نوکیا ۸، گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ پلاس دارای لنزهای دوگانه ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی هستند. اما به نظر می رسد که دوربین جلوی ۱۳ مگا پیکسلی نوکیا ۸ در مقایسه با دوربین ۷ مگا پیکسلی آیفون ۸ پلاس و دوربین ۸ مگا پیکسلی نوت ۸، دارای عملکرد بسیار بهتری باشد.

مقایسه عملکرد کلی نوکیا ۸، آیفون ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸

پیوست
منبع: NokiaPowerUser

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour