امروز Wednesday 19 June 2019

معرفی 5 بازی برتر اکشن سبک دفاعی مخصوص ویندوزفون

معرفی 5 بازی برتر اکشن سبک دفاعی مخصوص ویندوزفون

مخصوص سیستم عامل ویندوزفون همیشه بازی های مختلفی عرضه می شود و هر کدام سبک های مختلفی دارد. بازی های دفاعی به این صورت است که به شما یک قطعه داده می شود که شما می بایست از آن دفاع کنید تا مانع نفوذ دشمنان به مقر فرماندهی شما شود. این سبک بازی همیشه طرفداران بسیاری داشته است و ما اکنون قصد داریم 5 بازی برتر این سبک را خدمتتان معرفی کنیم. با ویندوزسنتر همراه باشید.

 • بازی هیجان انگیز دیو و شیاطین Devils & Demons

1-e1431962703647

 اکنون شاهد حضور این بازی هیجان انگیز Devils & Demons در سیستم عامل ویندوز فون هستیم که این بازی در سایر سیستم عامل ها چندیست که ارائه گردیده است و واقعا جای خالی این بازی برای کاربران ویندوزفون احساس میشد . اکنون کمپانی HandyGames بازی Devils & Demons را در استور مایکروسافت عرضه کرده است که شما کابران عزیز می توانید به صورت کاملا رایگان این بازی را دانلود و نصب کنید .این بازی به صورت استراتژیک و اکشن ساخته شده است که گیم پلی بسیار روان و داستانی زیبا و ترسناکی دارد . مثل همیشه سایت ویندوز سنتر پیشگام در معرفی بهترین بازی های ویندوزفونی ، این بازی را خدمتتان معرفی می کند .

شما به دنیای دیگری راه خواهید یافت ، دنیایی که پر از ارواح و شیاطین خون خوار و وحشی زندگی می کنند و در این دنیا منطقه ای به نام Desola وجود دارد که مردم این منطقه در آرامش و امنیت به سر می برند . ناگهان ارتشی از شیاطین ، ارواح ، دیوها بسیار وحشی به نام مونستر ها به این شهر حمله می کنند و انسان ها را نابود می کنند و اکنون انسان ها در حال منقرض شدن هستند . شما به عنوان امپراطور این منطقه می باشید با تعداد باقیمانده انسان ها یک ارتش ساخته اید و قصد دارید به مبارزه با شیاطین بروید . شما می بایست در جایجای این سرزمین قهرمان ها و سربازان قدرتمند و شجاع را پیدا کنید و به ارتش خود اضافه کنید . باید تجهیزات جادویی را به سربازان بدهید و آنها را مجهز کنید تا با ارتش تاریکی مقابله کنند .

بیش از صد مرحله ی هیجان انگیز وجود دارد که شما را ماه ها درگیر خود خواهد کرد . مراحل به صورت جنگل های متروکه ، سیاه چال ها ، کوهستان و … می باشد که شیاطین در همه جای این سرزمین قرار دارند و آماده ی جنگیدن با شما هستند . بعضی از قسمت های سرزمین تاریکی می باشد و اواح تاریک به شما حمله خواهد کرد باید دقت لازم را داشته باشید و نیروهایتان تلف نشوند . در برخی مراحل سربازانی که توسط شیاطین دستگیر شده اند ، می بایست آنها را نجات دهید تا به ارتش شما بپیوندند و تا آخرین قطره ی خونشان می جنگند تا شما پیروز شوید همچنین سوپرایز هایی در بازی وجود دارد که با پیدا کردن آنها شما امتیازات خوبی را کسب خواهید کرد و سربازان و ارتش خود را قدرتمند تر کنید . در آخر هر مرحله یک غول وجود دارد که کشتن آن بسیار مشکل می باشد و شما باید آن را شکست دهید و سرزمین را از دشمنان خون خوار پاکسازی نمایید . سعی کنید در هر مرحله بهترین امتیازات را کسب کنید و ارتش خود را قدرتمند تر کنید چون در هر مرحله بازی سخت تر و شیاطین و ارواح قدرتمند تر می باشند .

۵

لینک دانلود بازی /// حجم 141 مگابایت

—————————————————————————————————————————-

 • بازی Hero OL مخصوص ویندوزفون عرضه شد

۰

کمپانی Super Studio چندیست که نسخه ی تست بازی Hero OL را با نام Hero OL Test وارد استور کرد و هم اکنون نسخه ی اصلی این بازی در تاریخ ۵/۱۲/۲۰۱۵ میلادی و ۲۲/۲/۹۴ شمسی در استور عرضه گردیده است . بازی به صورت هیجان اگیز و اکشن ساخته شده است و گیم پلی بسیار خوبی را دارد . گرافیک بازی به صورت HD می باشد و صدا های بازی هم به صورت سه بعدی و زنده ساخته شده است . سایت ویندوز سنتر این بازی هیجان انگیز را به شما پیشنهاد می کند و به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

در جهانی هستید که فراتر از تصور شماست ، در اینجا هیولاه های قدرتمند و بزرگی وجود دارد که هریک ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند . شما فرماندهی آنها را به عهده خواهید داشت . در اول بازی قلعه هایی به شما پیشنهاد می شود که شما می بایست یک قلعه را انتخاب کرده و شروع به بازی کنید . بیش از ۵۰۰ شخصیت در بازی وجود دارد که می توانید با آنها ارتشی از قهرمانان بسازید آنها را از تجهیزاتی که در اختیار دارید مجهز کنید و حتی تجهیزات آنها را ارتقاء دهید و خونین ترین جنگ های دنیا را راه بیندازید . در جنگ ها هر کدام از قهرمانها که بیشترین نفرات دشمنان را کشته می توانید به عنوان بهترین سرباز انتخاب کنید و آنرا فرمانده ی ارتش کنید .

۱

لینک دانلود بازی /// حجم 115 مگابایت

—————————————————————————————————————————

 • بازی Jungle Heat راهی ویندوز فون شد 

Jungle-Heat-1.5.7

بعد از پیدایش بازی های معروف پلتفرم های مختلف اکنون شاهد حضور بازی هیجان انگیز Jungle Heat در سیستم عامل ویندوزفون می باشیم که این بازی توسط کمپانی چند روز پیش در استور مایکروسافت قرار گرفت . کاربران زیادی از ویندوزفونی ها منتظر این بازی بوده اند و اکنون می توانند این بازی را به صورت کاملا رایگان دانلود و بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب کنند . سبک بازی استراتژیک می باشد و استقبال کاربران همیشه نشان داده شده است که بازی های استراتژیکی طرفداران بیشتری نصبت به سبک های اول شخص و .. دارند. گرافیک بسیار بالای بازی هیجان زیادی را به شما انتقال خواهد داد و مطمئن باشید هیچگاه از بازی کردن این بازی خسته نخواهید شد . بازی به صورت آنلاین ، در سیستم عامل های مختلف هم عرضه شده که شما با هزاران کاربر بازی خواهید کرد . در هنگام بازی و جنگ ها موسیقی های هیجان انگیز حماسی و لذت بخش پخش خواهد شد. اکنون سایت ویندوزسنتر مثل همیشه پیشگام در معرفی بهترین بازی ها می باشد و این بازی را برای اولین بار در بین سایت های ویندوزی در سایت ویندوزسنتر مشاهده می کنید .

در جنگل های بسیار پهن آور و گرم زندگی می کنید و این منطقه از لحاظ مواد ارزمشند قنی می باشد . در این مناطق شما موادی نظیر طلا ، نفت ، چوب و … را دارید که این سرمایه ی بزرگ منطقه ی شما برای دزدان بسیار مفید می باشد و همیشه مورد حمله ی دزدان دریایی و غارتگران قرار می گیرید . برای حفظ و مقابله با دشمن باید در دل جنگل یک پایگاه مجهز بسیازید و شروع با برپایی یک ارتش قدرتمند کنید تا کسی نتواند از منابع ارزشمند شما دزدی کند .توجه داشته باشید فقط شما در این جنگل نیستید چون مناطق مختلف جنگل مثل شما پاییگاه هایی قرار دارد که ذخیره ی منابع خوبی دارند و شما برای ثروتمند تر شدن و بزرگتر کردن ارتش خود نیاز به جنگ با آنها دارید و هم پول و ثروتی که از شما دزدیده شده را پس بگیرید و هم غنیمت جنگی بدست آورید . می توانید سربازان و ساختمان های را از لحاظ استحکام و قدرت ارتقاء دهید .

How-to-win-pantheon-Jungle-Heat

لینک دانلود بازی /// حجم 45 مگابایت

—————————————————————————————————————————-

 • بازی هیجان انگیز Hills of Glory 3D 

Free-wp-games

بازی هیجان انگیز Hills of Glory 3D توسط کمپانی Advanced Mobile Applications Ltd. مخصوص سیستم عامل ویندوز فون منتشر شده است . این بازی در سایر سیستم عامل ها بیش از ۵ میلیون دانلود داشته است که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است . بازی به صورت کاملا ۳ بعدی می باشد و گیم پلی بازی هم بسیار روان و عالی ساخته شده است . سبک بازی اکشن می باشد و صدا های محیط مناطق جنگی جالبی را برایتان به ارمغان خواهد آورد . این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید .

بازی به صورت استراتژیک و دفایی می باشد و شما باید از مقر فرماندهی خود به خوبی حفاظت کنید . در کشور آلمان ساکن هستید و کشور های همسایه به جنگ شما خواهند آمد . شما باید دیواره های دفایی خود را به خوبی قدرتمند کنید و مانع نفوذ دشمنان به پایگاه خود شوید . دشمنان به صورت سربازان پیاده نظام ، تانک های عظیم ، بالگرد های نظامی و … به جنگ با شما خواهد آمد . تعدا ۲۱ مرحله ی نفس گیر و هیجان انگیز را باید طی کنید و در هر مرحله پایگاه خود را قدرتمند تر کنید تا در آخر جنگ ها خاتمه یابد و شما پیروز شوید . یک موضوع جالب در بازی وجود انیمیشن های جنگی زیبایی می باشد که در قسمت های مختلف بازی برای شما پخش خواهد شد تا شما بتوانید دشمن را شناسایی کنید.

Hills-of-Glory-3D-Free-Europe-3

لینک دانلود بازی /// حجم 100 مگابایت

—————————————————————————————————————————

 • بازی اکشن و استراتژیک مدافعان جهان “Prime World: Defenders”

۱

 قطعا با کمپانی مشهور Nival, Inc. آشنا هستید و آوازه ی بازی های مشهور این کمپانی در کنسول و سیستم عامل های مختلف بوده اید که هر بازی که این کمپانی ارائه کند رتبه های بالا و قابل وتوجهی در استور های مختلف کسب می نماید و این کمپانی اکنون بازی معروف Prime World: Defenders را برای سیستم عامل ویندوز فون ارائه کرده است که واقعا می تواند گفت سوپرایزی بزرگ می باشد . این بازی در سال ۲۰۱۳ به صورت PC منتشر گردید و با پیدایش سیستم عامل های I.O.S و اندروید بازی گسترش یافت و کاربران این سیستم عامل ها از بازی لذت می بردند و اکنون نوبت به شما کاربران سیستم عامل ویندوزفون رسیده است . گیم پلی بسیار روان بازی یک امتیاز محسوب می شود و محبوبیت بیشتر بازی هم به دلیل بین کاربران افزایش پیدا کرده است. صدا های بسیار طبیعی و جالب بازی هیجان آن را چند برابر کرده است. گرافیک بسیار بالا و سه بعدی بازی که ناگفتنی می باشد و کمپانی در اول سعی به ساختن یک بازی گرافیکی کنند .سبک بازی هم به صورت اکشن و استراتژیک می باشد و شما به راحتی از بالا هدایت بازی را به دست می گیرید .درصد بیشتر بازی به صورت دفاعی می باشد .سایت ویندوز سنتر مثل همیشه پیشگام در معرفی بهترین بازی ها در بین سایت های دیگر ویندوزی می باشد و پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه این بازی ارزشمند و هیجان انگیز را از دست ندهید.

در زمان ی هستید که دشمنان و دزدان بسیار زیاد و قدرتمندی در آن سرزمین وجود دارند و همیشه سعی به قتل و قارت می کنند . شما قرار است امپراتور یک سرزمین بسیار پهن آور و سحر آمیز بشوید . در اول بازی یک آموزش کوچک به شما داده خواهد شد و در ادامه می بایست دژ و قلعه های بسیار بلند و محکم بسازید جهت حفاظت و جلوگیری از نفوذ دزدان به قلعه خود شوید .می بایست با استخدام کارگران قلعه ها و دیوار های قلعه را ارتقاء دهید و آن ها را ارتفاع آنها را بالاتر ببرید .

۵

لینک دانلود بازی /// حجم 144 مگابایت

—————————————————————————————————————————

نظر شما ویندوز سنتری ها در مورد این بازی ها چیست؟

رضا راد وبسایت شخصی
رضا راد هستم 26 سالمه ساکن شیراز . لیسانس سخت افزار و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. امیدوارم پست هام نقشی در بالارفتن اطلاعات و دانش شما داشته باشه // تلگرام @manoffam

6 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • Silver گفت:

  دم شما گرم ;-)
  ازین معرفیها بازم بگذارید

 • meysam گفت:

  عالی بود 8-)

 • erfanf گفت:

  خیته نباشی رضاجان بسیارعالی

 • مجید گفت:

  سلام عالی بود ;-)

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.