نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دل دیروز دو نمایشگر لمسی را که با هدف فروش در بازار آموزشی و در بین کسب و کار‌ها طراحی شده بود، معرفی کرد. حالا این شرکت از 6 دستگاه قابل حمل جدید شامل 3 کروم‌ بوک و 3 Latitude بر پایه‌ی ویندوز 10 که از ماه آینده عرضه‌ خواهند شد، رونمایی کرده است.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

کروم‌بوک chromebook latitude

Chrome Book های جدید شامل کروم‌بوک 11، کروم‌بوک 11 تبدیل شونده و کروم‌بوک 13 است که با قیمت پایه 219 دلار ارائه خواهند شد. همتای ویندوز 10 این دستگاه ها، دستگاه های Latitude شامل Latitude11، Latitude11 تبدیل شونده و Latitude13 هستند و قیمت پایه‌ی آن‌ها از 349 دلار شروع می‌شود.

افزون بر تفاوت در سیستم‌عامل این دو سری، تفاوت هایی دیگری نیز بین ‌آن‌ها وجود دارد. در حالی که Latitude11 و Latitude11 تبدیل‌‌شونده از پردازنده‌های نسل ششم و هفتم سلرون و پنتیوم استفاده می‌کنند، همتایان کروم‌بوک آنها تنها از نسل ششم سلرون بهره‌ می‌برند.

لپتاپ های Latitude13 از پردازنده‌های نسل ششم و هفتم سلرون، پردازنده‌ی پنتیوم، Core i3 و Core i5 بهره‌ می‌برند، در حالی که کروم‌بوک 13 تنها با نسل ششم سلرون و پردازنده‌ی Core i3 عرضه‌ می‌شود.

شرکت Dell توضیح بیشتری در رابطه با مشخصات فنی این لپتاپ‌ها ارائه نکرده است اما تا هفتم فوریه و آغاز فروش این دستگاه ها بر روی وبسایت این شرکت به مشخصات فنی آن‌ها نیز دسترسی پیدا خواهیم کرد.

پیوست

منبع: نئو وین

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour