نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

استراتژی جدیدی از مایکروسافت، در مصاحبه با مدیرعامل آن ساتیا نادلا، معرفی شد. اما در این رابطه، ما بطور مشخص، شواهدی از رونمایی چیزهای شگفت انگیزی در سال 2017 مشاهده کرده ایم. با ویندوز سنتر همراه باشید.

سری جدیدی از دستگاه های موبایلی مایکروسافت

مایکروسافت

Chris Capossela، مدیر بازاریابی مایکروسافت، در این میان با صحبت درباره آینده ویندوزفون، شواهدی را در اختیار همه قرار داد که بنظر می رسد چیزهای جدید و هیجان انگیزی در سال 2017 رونمایی می شوند.

Chris با اشاره به اینکه مایکروسافت، همانند Surface Pro و Surface Studio، به دنبال دسته بندی جدید، با برندی جدید در زمینه دستگاه های موبایل است. در حالی که هنوز بطور رسمی، هیچ دسته بندی جدیدی رونمایی نشده است، او اشاراتی در زمینه سری جدیدی از دستگاه های موبایل کرد، که قرار است در سال 2017 رونمایی شود.

در یکی از آخرین مصاحبه های ساتیا نادلا، او درباره دستگاه موبایل نهایی و کاملی سخن گفت که نظیر آن در بازار نیست. در مصاحبه اخیر، او درباره ساخت سری جدیدی از دستگاه های موبایل خبر داد که فرم جدید، عملکردی جدید و ارزش جدید دارد.

تمامی این گزارشات، شایعات را درباره رونمایی از Surface Phone تقویت می کند و بنظر می رسد، این دستگاه کامل موبایل که سری جدید از دستگاه های مایکروسافت نام خواهد گرفت، همان Surface Phone است.

ما نیز همانند شما، بی صبرانه منتظر رونمایی از این دستگاه و از این سری محصولات مایکروسافت هستیم.

پیوست
منبع: nokiapoweruser

 

One Response

  1. جهانگیر

    ماکروسافت باز تصمیم داره یه دستگاه ناقص و بی استفاده رو روانه بازار کنه و پول جیب مارو خالی کنه،من ۹۵۰ اکس ال گرفتم هیچ جنبه مثبتی نداره،فقط میدونم که این ویندوز موبایل شدنی نیست،من با یه گوشی ۱۸۰۰ تومنی نمیتونم ای پی دستی بدم.وی پی ان وصل بشم.تلگرام که نگو.وبقیه برنامه ها هم مثل این،از من گفتن هرکی پولشو بده ویندوز موبایل بخره باخته

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour