نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت امروز سرویس ثبت نامی جدید خود را تحت عنوان Xbox Game Pass معرفی کرد که قرار است در فصل بهار پیش رو در اختیار کاربران قرار بگیرد. به کمک این سرویس کاربران خواهند توانست به بیش از 100 بازی ایکس باکس وان و همچنین بازی‌های ایکس باکس 360 که با ایکس باکس وان سازگار هستند، دسترسی داشته باشند. هزینه استفاده از این سرویس به صورت ماهانه برابر 9.99 دلار خواهد بود. مایکروسافت توضیح داده است که این سرویس شامل بازی‌های کمپانی‌های رده‌بالای بازار شامل 2K، بازی‌های 505، کپ کام، کدمسترز، سگا، برادران وارنرز، مایکروسافت استودیو و بسیاری از استودیوهای معروف دیگر می‌شود. چند مورد از بازی‌هایی که به زودی در این سرویس گنجانده خواهد شد شامل Halo 5: Guardians و Payday 2 ، NBA 2K16 و SoulCalibur II می‌شود.

علاوه بر دانلود بازی‌هایی که از طریق Xbox Game Pass در دسترس قرار دارند، تخفیف‌های اختصاصی نیز برای کاربران عرضه می‌شود. هر ماه بازی‌های جدیدی به لیست اضافه می‌شود و بعضی از بازی‌ها نیز حذف خواهند شد. مایکروسافت تلاش خواهد کرد که مجموعه‌ی به‌روزی از بازی‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد.

این سرویس در حال حاضر در مرحله آزمایش قرار دارد و قرار است نسخه نهایی آن در فصل بهار آینده در اختیار همه کاربرن قرار بگیرد.

نظر شما در رابطه با سرویس ثبت نامی جدید مایکروسافت چیست؟

پیوست
منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour