نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که می دانید مایکروسافت بتازگی پشتیبانی از ویندوزفون 8.1 را متوقف کرده اما گوشی هایی می باشد که با این نسخه ویندوز در حال استفاده است. طبق گزارشی که از سوی دارندگان نسخه ی ویندوزفون 8.1 منتشر شده ، استور ویندوزفون برایشان غیر فعال شده است. جالب این است که این مشکل تاثیر بر روی استور ویندوز 10 موبایل هم گذاشته است و تعداد کاربرانی که برایشان مشکل پیش آمده بیشتر شده است. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

این موضوع به این معنا نیست که مایکروسافت قصد توقف کامل استور را دارد بلکه به نظر می رسد مسائل مرتبط با سرور اصلیست و بر مشکلاتی هم برای اپلیکیشن هایی نظیر اسکایپ و وان درایو پیش آمده است. معمولا کاربران در زمان استفاده از استور پیغام خطای 805a01f4 را دریافت می کنند و نمی توانند بازی یا برنامه ها را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنند با این وجود مایکروسافت همچنان مشکل سرور استور را تایید نکرده و هیچ خبری در خصوص رفع این مشکل منتشر نکرده است.

علاوه بر این موضوع کاربرانی که دارندگان ویندوز 10 RT هستند گزارش می دهند که سرعت استور به شدت کاهش یافته و همچنان مایکروسافت هیچگونه خبری در این خصوص نداده است. آیا برای شما کاربران هم مشکل استور پیش آمده؟ نظراتتان را با ما در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour