نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

انتظار می رود که مایکروسافت به زودی ۲ پرچمدار با ویندوز ۱۰ معرفی کند. مایکروسافت به خوبی از اطلاعات حفاظت می کند و تا به امروز ما خبر و اطلاعات زیادی از این دو پرچمدار نداشتیم. تا اینکه امروز وبسایت UnleashThePhones اطلاعات جدیدی از پرچمداران احتمالی مایکروسافت منتشر کرد. بر اساس اطلاعات این سایت مایکروسافت در حال کار بر روی دو گوشی پرچمدار به اسم رمز های لومیا Cityman و لومیا Talkman است.
گفته می شود لومیا Cityman دارای یک صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی با رزولوشن QHD به همراهی ۳GB حافظه رم است. پردازنده این دستگاه ۸ هسته ای و ساخت کوالکام است (احتمالا اسنپ دراگون ۸۱۰). حافظه داخلی گوشی ۳۲GB است و از کارت حافظه نیز پشتیبانی می کند. باتری گشی قابل تعویض است و ظرفیت ان ۳۳۰۰ mAh است. دوربین جلوی این گوشی ۵ مگاپیکسلی و دوربین اصلی نیز ۲۰ مگاپیکسلی است.
لومیا Talkman که برادر کوچکتر Cityman است صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی QHD دارد.حافظه رم آن ۳GB می باشد و ۳۲GBحافظه ذخیره سازی گوشی است. این گوشی از کارت حافظه نیز پشتیبانی می کند. ظرفیت باتری این گوشی ۳۰۰۰ mAh میباشد و باتری قابل تعویض است. اما پردازنده این گوشی برخلاف برادر بزرگتر ان ۶ هسته ای و باز هم ساخت کوالکام می باشد (احتمالا اسنپ دراگون ۸۰۸).
همچنین UnleashThePhones می گوید که مایکروسافت تلاش می کند که Talkman از لومیا ۹۳۰ که پرچمدار فعلی وینفون است نازکتر باشد. مشخصات احتمالی لومیا Talkman که هم اکنون در اختیار داریم با شایعات پیشین  از مشخصات احتمالی لومیا ۹۴۰ همخوانی دارد.
هردو این گوشی ها با ویندوز ۱۰ می آیند و به اختمال فراوان تا قبل از تابستان امسال معرفی نخواهند شد و متاسفانه ما نمی توانیم تائید کنیم که این مشخصات واقعی هستند یا نه اما همخوانی آنها با شایعات پیشین شانس واقعی بودن آن هارا دوچندان می کند.
نظر شما راجب مشخصات این دو پرچمدار چیست؟

4 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour