نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تا بحال شاهد حضور اپلیکیشن های موفق زیادی بوده ایم که از سوی کمپانی های مختلفی ارائه شده و برخی ار آنها موفق بوده اند و توانسته اند محبوبیت و طرفداران زیادی را در بین کاربران پیدا کنند. در بین این اپلیکیشن ها می توان واتس اپ ، لاین ، تلگرام و … را نام برد و یکی دیگر از این اپلیکیشن های موفق دیگر مسنجر شبکه اجتماعی hike می باشند که نسبت به باقی این اپلیکیشن ها طرفداران قابل توجهی را به خود جذب کرده است. این اپلیکیشن توسط کمپانی برنامه نویسی hike limited ساخته شده است و به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. در تاریخ 12/9/2015 این اپلیکیشن آپدیت مهمی را دریافت کرده که تغییرات قابل توجهی داشته است. برای بررسی این تغییرات با ویندوزسنتر همراه باشید

شرح تغییرات جدید به صورت زیر می باشد:

 • تم های جدید: می توانید در چت هایتان تم های جالبی را استفاده نمایید. اگر شما انسان تجاری ، احساسی و … هستید برایتان تم های زیادی در نظر گرفته شده است.
 • اشتراک گذاری فایل تا حجم 100 مگابایت: می توانید فایل های مختلفی را تا حجم 100 مگابایت در گروه ها و چت های شخصی به اشتراک بگذارید
 • انتقال هر نوع فایل : می توانید هر فایلی که بخواهید از قبیل یادداشت ها ، عکس ها ، ویدیو ها ، اسناد ورد ، فایل PDF و … را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
 • گروه 500 نفره : می توانید یک گروه 500 نفره داشته باشید
 • چند مدیر : می توانید در گروه هایتان چندین مدیر داشته باشید.
 • می توانید مزاحمین را به آسانی بلاک کنید

این موارد تغییرات اخیر این اپلیکیشن محبوب بوده است که به زودی به نسخه ی رسمی این اپلیکیشن اضافه خواهد شد. البته این کمپانی نسخه ی بتای این اپلیکیشن را به صورت رایگان و عمومی قرار داده است که همه ی کاربران بتوانند قبل از آمدن تغییرات در نسخه ی اصلی از آن استفاده کنند. در لینک زیر می توانید این نسخه از اپلیکیشن را به صورت رایگان نصب کنید و لذت ببرید.

One Response

 1. عباس غنی زادگان

  من هر کاری کردم نصب نشد.
  فعال و غیر فعال کردن مکان و vpn.
  نشد که نشد.
  میگه ؛” متاسفم شما اجازه دانلود این برنامه را ندارید .”

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour