نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت با ویندوز ۱۰ مروگر جدیدی را به نام اج همراه کرد. این مرورگر در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس قرار می گیرد و حال به نظر می رسد مایکروسافت در نظر داشته تا آن را به XBOX ONE بیاورد.

این موضوع را مایکروسافت از طریق حساب رسمی توییتر خود در پاسخ به پرسش طرفداران تایید نمود. متاسفانه مایکروسافت به ادامه پرسش آن طرفدار پاسخ نداده و تنها به تایید وجود مرورگر پرداخت.

با این حال به نظر می رسد نسخه XBOX ONE مرورگر اج با همان ویژگی های نسخه دسکتاپ همراه خواهد بود وبعید است مایکروسافت از ویژگی های آن روی کنسول بکاهد.

همچنین ممکن است بین دو نسخه دسکتاپ و کنسول نیز تفاوت هایی وجود داشته باشد. البته این ها تمامی جز حدس و گمان ها محسوب می شود و نمی توان به طور قطعی اظهار نظر کرد.

اگر اخبار روز گذشته را دنبال کرده باشید مایک ابرا مدیر فنی بخش XBOX اخیرا بیان کرد که آنها می خواهند ویندوز ۱۰ ادغام عمیقی روی XBOX ONE داشته باشد.

بنابراین انتظار می رود دو نسخه مرورگر عملکردی یکسان داشته باشند. متاسفانه تاریخ انتشار مروگر اج روی XBOX ONE مشخص نیست اما ممکن است همراه با بروزرسانی ماه نوامبر این کنسول منتشر شود.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour