نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ویندوز ۱۰ مایکروسافت مانند خلف خود سیستم عاملی است که بسیار متکی به فضای ابری می‌باشد. و بر خلاف همیشه، اگر  یک اتصال اینترنت نداشته باشید (مگراین که یک کار بسیار خاصی را بخواهید انجام دهید) با آن کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید.

مایکروسافت  در ویندوز ۸، در اکانت های محلی، قابلیتی را به کاربران معرفی کرده تا در آن به وسیله اکانت مایکروسافت  بتوانند پروفایل ایجاد کنند. اگر شما آدرسی در سرویس های Outlook ،  Hotmail ،  Live یا MSN دارید به معنای این است که یک اکانت مایکروسافت دارید.

بر خلاف یک اکانت محلی، که به مدت بسیار طولانی این نوع در حال استفاده هست، با اکانت مایکروسافت می‌توانید تنظیمات خود را بین کامپیوترها و لپ تاپ ها و تلفن‌ها همگام سازی نمایید. این تنظیمات شامل تم فعلی، تنظیمات مرورگر، پسوردها، تنظیمات زبان و تنظیمات عمومی ویندوز می‌باشد.

اگر ویندوز ۱۰ را به تازگی نصب کرده باشید یا یک کامپیوتر جدید خریده باشید، وارد شدن به ویندوز با اکانت مایکروسافت می توان بسیاری از تنظیمات را به صورت خیلی راحت همگام سازی کرد. هرچند، مایکروسافت اخیراً اظهار داشته که برنامه‌های فروشگاه ویندوز و همچنین طراحی های منوی استارت بین وسایل همگام سازی نمی‌شود. اگر هم از وان درایو استفاده کنید تمام فایل هایتان بدون درنگ در دسترستان هستند. برای اجرای برنامه‌های ویندوز ۱۰ از فروشگاه، به یک اکانت مایکروسافت احتیاج دارید.

از طرف دیگر یک اکانت محلی که بسیار در ویندوز ۱۰  حساس می‌باشد فقط اجازه دسترسی به دسکتاپ را دارد و با آن فقط می‌توانید برنامه‌های قدیمی دسکتاپی مانند کروم و فتوشاپ و دیگر برنامه‌هایی که فعلاً در فروشگاه قرار ندارند را نصب و اجرا کنید.  تنظیمات مربوط به ویندوز نیز با امنیت کامل بر روی کامپیوتر ( و نه فضای ابری) ذخیره می شوند.

Your account

اکنون که اصول اساسی اکانت مایکروسافت و اکانت محلی را دانستید بیایید در مورد مشکلات صحبت کنیم. اگر متوجه شدید که نمی‌توانید از برنامه‌های خاصی استفاده کنید یا نمی‌توانید به فروشگاه دسترسی داشته باشید یا به عنوان یک کاربر ویندوز اینسایدر نمی‌توانید نسخه های جدید ویندوز ۱۰ را دانلود کنید، اولین چیزی که باید آن را چک کنید این است که با یک اکانت مایکروسافت وارد شده باشید. برای انجام این کار برنامه Settings  را باز کنید  بر روی ccounts  کلیک کنید و به Your account  بروید.

اگر عبارت Local Account را در زیر نام کاربری خود می‌بینید شما دارید از یک اکانت محلی استفاده می‌کنید. برای اینکه این گزینه را تغییر دهید بر روی  Sign in with a Microsoft account  کلیک کنید. در پنجره “Make it yours” مشخصات خود را وارد کنید و بر روی Sign in کلیک کنید، از شما خواسته می شود پسوردتان را دوباره وارد کنید و سپس بر روی  Next کلیک کنید.

۱

همچنین ممکن است خواسته شود یک Pin  ایجاد کنید که مایکروسافت می‌گوید از پسوردهای طولانی امن تر است ولی می‌توانید این مرحله را فعلا بدون اقدام پشت سر بگذارید.

امکانات اضافی دیگری در پروفایل اکانتتان وجود دارند. می توانید به عوض کردن عکستان با استفاده از تصویری که بر روی کامپیوترتان هست اقدام کنید یا اینکه از وبکم برای گرفتن یک تصویر پروفایل جدید استفاده کنید. همچنین می‌توانید اکانت های دیگری که استفاده می‌کنید را به این قسمت اضافه کنید.

۲

Sign-in options

مانند ویندوز ۸، مورد دیگری که در ویندوز ۱۰ می‌توانید تنظیم کنید روش شناسایی می باشد. در صفحه تنظیمات در بخش Sign-in options می‌توانید پسورد فعلی تان را تغییر دهید، یک پسورد پین و Windows Hello قرار دهید و همچنین می‌توانید یک تصویر را به عنوان پسورد قرار دهید.

تغییر دادن پسورد فعلی تان بسیار سرراست است. در بخش Password بر روی Change کلیک کنید ، پنجره ای باز می‌شود و در آن باید پسورد قدیمی و جدید خود را وارد کنید.

۳

قراردادن پسورد PIN  نیز همین گونه است. در بخش PIN  در روی Add  کلیک کنید، یک پنجره باز می‌شود، پسورد فعلی تان را وارد کرده سپس پسورد عددی پین خود را دو بار وارد کرده و بر روی ok  کلیک کنید.

۴

به خاطر داشته باشید که پسورد پین فقط در اکانت محلی استفاده می شود و نمی‌توانید از راه دور به کامپیوتر تان دسترسی پیدا کرده و از پسورد پین استفاده کنید. این محدودیت یکی از دلایلی است که پسورد پین امن تر از پسوردهای قدیمی می‌باشد اگر شخصی پسورد پین شما را بدزدد حتماً می‌بایست دسترسی فیزیکی به دستگاهتان داشته باشد.

در ویندوز ۱۰ مایکروسافت ویژگی امنیتی جدیدی را معرفی کرده که  Windows Hello نامیده می‌شود. در این مورد بدون استفاده از پسورد، از تشخیص چهره یا اثر انگشت برای ورود کاربران به اکانتشان استفاده می‌شود. هرچند قابلیت اصلی امکان تشخیص چهره می‌باشد.  Windows Hello می‌تواند با استفاده از دوربین های اینفرارد و سه بعدی چهره شما را تشخیص دهد و در چشم به هم زدنی شما را وارد ویندوز ۱۰ نماید.

به دلیل اینکه وبکم های قدیمی از  Windows Hello پشتیبانی نمی‌کنند نیاز به کامپیوتری دارید که دارای یکی از دوربین های RealSense 3D ساخت شرکت اینتل باشد. در حال حاضر تعداد بسیار کمی از کامپیوترها دوربین های تشخیص چهره دارند هرچند اگر شما کامپیوتر خود را به مدل بالاتری ارتقا ندهید هم می‌توانید دوربین RealSense developer را به قیمت ۹۹ دلار خریداری نمایید.

یک پسورد تصویری هم می توانید قرار دهید. وقتی که یک پترن را برای پسورد قرار می‌دهید نیاز به قراردادن تصویر به عنوان پسورد هم دارید.

برای قرار دادن پسورد تصویری، بر روی Add  کلیک کرده و پسورد اصلی تان را وارد کنید، در قسمت سمت چپ بر روی  Choose picture کلیک کرده و یک تصویر را انتخاب کنید و بر روی Use this picture کلیک کنید، در روی تصویر سه رسم شامل دایره ، خط مستقیم ، و ضربه بکشید یا ترکیبی از این سه را و سپس بر روی Finish برای کامل شدن این مرحله کلیک کنید.

۵

در بخش “Sign-in options” در قسمت Require sign-in می‌توانید تعیین کنید که در چه مواردی پس از این که از کامپیوتر دور بودید از شما پسورد خواسته شود.

۶

Work access

بخش Work access یک قابلیت تجاری و آموزشی است که به کامپیوتر ویندوز ۱۰ اجازه دسترسی به منابع مشترک مانند شبکه ، برنامه‌ها ، ایمیل را از طریق اداره یا مدرسه می‌دهد. معمولا ، ادمین شبکه تان اطلاعاتی که برای کانکت شدن را لازم دارید به شما ارائه خواهد کرد .

۷

Family & other users

اینجا جای جذابی است. بخش Family & other users در تنظیمات جایی است که می‌توانید اکانت های جدید به کامپیوتر اضافه ، حذف یا مدیریت کنید.

در بخش Your family می‌توانید به اشخاص دیگری که اعتماد دارید اجازه دهید از کامپیوتر شما با اکانت و تنظیمات و برنامه‌های خودشان استفاده کنند.

۸

می‌توانید دو نوع اکانت اضافه کنید:  Adult  وChild  و هر دو نوع ویژگی‌های مختلفی دارند.

Adult : اگر شما فرزندی نداشته باشید این اکانتی است که در بیشتر مواقع استفاده می‌کنید. این اکانت دارای دو نوع متفاوت می‌باشد. می‌توانید آن را به عنوان Administrator  یا Standard user تعیین کنید  مانند چیزی که در ویندوز ۷ و ۸ بود .

وقتی که یک اکانت جدید می‌سازید به صورت پیش فرض به عنوان  Standard user ساخته می‌شود. این تنظیمات به کاربر اجازه می‌دهد که آزادانه تقریباً هر کاری را مانند اکانت administrator انجام دهد. تفاوت بزرگ آن این است که نمی‌تواند تنظیمات امنیتی را تغییر دهد، برنامه‌ها را بدون اجازه نصب کند یا هر کار دیگری که بر یوزرهای دیگر تأثیر می‌گذارد. ( این اکانت یوزر پیشنهادی برای مواقعی است که به افراد دیگر اجازه می‌دهید از کامپیوترتان استفاده کنند ).

اکانت administrator گویاست، اکانتی که به شما کنترل کامل کامپیوترتان را می‌دهد .

Child : مایکروسافت همچنین اکانت نوع Child را قرار داده که می‌توانید با آن از فرزندانتان هنگامی که از کامپیوتر برای کارهای آن لاین استفاده می‌کنند محافظت کنید. هنگامی که یک اکانت برای فرزندانتان می‌سازید آنها می‌توانند دسکتاپشان را شخصی‌سازی کنند، برنامه‌ها را اجرا نمایند و از اینترنت استفاده کنند. همچنین می‌توانید گزارش فعالیت، اجازه های لازم برای مرور وب، محدودیت‌های بازی‌ها ونرم‌افزارها و همچنین زمان استفاده را در این خصوص تنظیم کنید.

و البته  یک یوزر Child  مانند یک یوزر Standard نمی‌تواند تنظیمات امنیتی را تغییر دهد یا بدون اجازه نرم‌افزار نصب کند.

شاید  مدیریت کردن چندین یوزر وقتی جالب تر می‌شود که  از داشبورد آن لاین اکانت مایکروسافت استفاده می‌کنید.

۹

با وارد شدن به  account.microsoft.com/family قادر خواهید بود تمام اکانت هایی که بر روی کامپیوترها ، تبلت با ، تلفن ها تنظیم شده‌اند را دیده و مدیریت کنید. با اینکه از طریق داشبورد فقط می‌توانید اکانت Adult  را اضافه یا حذف کنید، در اکانت Child  می‌توانید ویژگی‌های بسیاری را کنترل نمایید.

برای مثال می‌توانید گزارش فعالیت را تنظیم نمایید که شامل جستجوهای آن لاین، وب‌سایت های مشاهده شده، برنامه‌ها و بازی‌های اخیراً استفاده شده و مقدار زمانی که شخص از کامپیوتر استفاده کرده است می‌شود.

۱۰

فیلتر Web browsing ویژگی بسیار خوبی برای محافظت کودکان در فضای آن لاین می‌باشد. از طریق داشبورد ، می‌توانید وب سایت های نامناسب را بلاک نمایید و حتی می‌توانید یک لیست از سایت‌های بلاک شده و اجازه داده شده را ایجاد نمایید. این تنظیمات برای والدینی که می‌خواهند کنترل بیشتری  بر روی وب‌سایت هایی که فرزندانشان مشاهده می‌کنند داشته باشند، بسیار مفید می‌باشد. هر چند که بهترین ویژگی که همان فیلتر کردن وب می‌باشد نه تنها بر روی مایکروسافت ادج و اینترنت اکسپلورر کار می‌کند بلکه بر روی هر مرورگر وب دیگری مانند کروم و فایرفاکس نیز کار می‌کند. بنابراین فیلتر کردن محتوای وب در سطح سیستم عامل تنظیم می‌شود نه در سطح مرورگر وب، که در مورد کودکان زرنگی که به دنبال راهی برای دور زدن فیلتر می‌باشند بسیار مناسب می‌باشد.

۱۱

اگر کودک تلاش کند که به وب سایتی که اجازه داده نشده دسترسی پیدا کند یک صفحه وب ظاهر می‌شود و پیغام می دهد که اجازه دسترسی ندارد. یک دکمه  ‘Ask for permission’ نیز وجود دارد که برای دسترسی از طریق یک اکانت Adult می‌باشد.

بخش Apps & games قابلیتی را ارائه می‌دهد که می‌تواند ازاجرای برنامه‌ها و بازی‌های نامناسبی که کودکان بر روی کامپیوتر اجرا می نمایند جلوگیری کند و این تنظیمات بر روی ویندوز ۱۰، ویندوز ۱۰ موبایل و حتی ویندوزفون ۸٫x  اعمال می‌شود. همچنین با استفاده از قراردادن درجه بندی سنی در فروشگاه ویندوز، برنامه‌ها و بازی‌هایی که کودکان می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند  را می توانید محدود نمایید.

۱۲

بخش Screen time اجازه می‌دهد زمانی که یک کودک می‌تواند از کامپیوتر استفاده‌کند را محدود نمایید. می‌توانید یک برنامه را برای هر روز یا هفته تعیین کنید؛ همچنین زمان ورود و مدت زمان را کنترل نمایید. همچنین اگر تکالیفش را انجام ندهد می‌توانید دسترسی وی را در طول روز یا کل هفته بلاک نمایید.

۱۳

به خاطر داشته باشید که هر اکانت داشبورد اکانت مایکروسافت خودش را دارد. در جایی که یک اکانت Child  فقط می‌تواند ببیند که کدام اعضای خانواده به کامپیوتر دسترسی دارند، هراکانت Adult  می‌تواند یک اکانت child  یا اکانت های دیگر Adult  را کنترل نمایند.

Adding multiple accounts to Windows 10

با اینکه بسیاری از خانواده‌ها برای هر یک از اعضایشان یک کامپیوتر دارند، خانواده‌های بسیاری هم وجود دارند که تمام افراد آن از یک کامپیوتر استفاده می‌کنند، در این موارد اگر به اکانتهای دیگری بر روی ویندوز ۱۰ نیاز دارید، یک روش برای ساختن آن این است:

برنامه Settings را اجرا و به بخش Accounts بروید و سپس وارد Family & other users شوید.

بر روی Add a family member کلیک کنید و در پنجره ای که ظاهر می‌شود نوع اکانتی که می‌خواهی ایجاد کنید را انتخاب، آدرس ایمیل را وارد، بر روی Next و سپس Confirm و بعد  Close کلیک کنید.

۱۴

Note : اگر شخصی که می‌خواهید اضافه کنید ایمیل مایکروسافت ( مانند اوت لوک ۹) را ندارد می‌توانید با کلیک کردن بر روی  “The person I want to add doesn’t have an email address” یک اکانت جدید بسازید. متوجه خواهید شد که ایمیل دعوت برای ملحق شدن به گروه خانواده برای وی ارسال نخواهد شد. بهتر این هست که خیلی ساده، یک اکانت مایکروسافت از طریق آن لاین بسازید و سپس یک اکانت بر روی ویندوز ایجاد نمایید.

حال اکانت جدید بر روی کامپیوتر قرار دارد، اما قبل از اینکه کاربر جدید بتواند وارد شود باید وارد ایمیل خود شده و دعوت را قبول نماید. وقتی دعوت شما را قبول کرد تگ  “Pending” از روی اکانت برداشته می‌شود و کاربر می‌تواند وارد شود.

۱۵

در هر زمانی می‌توانید یک کاربر را انتخاب کرده بر روی  Change account type کلیک کنید و همچنین موقتا می‌توانید بر روی Block  کلیک کنید تا کاربر را محدود کنید که از کامپیوترتان استفاده نکند .

اگر می‌خواهید مدیریت بیشتری داشته باشید یا اکانت ها را پاک کنید می‌توانید بر روی مرورگر در بخش Settings  در داخل usr accounts  بر روی Manage family settings online کلیک کنید و به داشبورد اکانت مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

اگر اکانت از طریق کامپیوتر پاک شود ایمیلی مبنی بر این که “You’ve been removed from your family”  دریافت خواهید کرد و بدانید که مایکروسافت به اکانت خانوادگی اشاره می‌کند.

۱۶

برای کسانی که همچنان بر روی اکانت محلی قرار دارند تنها مشکل این است که اگر از اکانت مایکروسافت استفاده ‌نکنند، نمی‌توانند اکانت های متعددی بر روی کامپیوتر داشته باشند. این محدودیت بسیار مهم نمی باشد ، اما چیزی است که باید در نظر داشته باشید.

Other users نوعی اکانت می‌باشد که برای افرادی می‌باشد که جزو خانواده شما نمی‌باشند ومی‌خواهند به صورت موقت از کامپیوتر شما استفاده کنند. به صورت اساسی، یک اکانت جدید در “Other users” اکانتی با ویژگی های یوزر Standard  ایجاد خواهد کرد. این اکانت به داشبورد اکانت مایکروسافت اضافه نخواهد شد. همچنین کاربر جدید نیازی به تایید ایمیل دعوت برای وارد شدن ندارد و برای حذف آن فقط می‌بایست کاربر را انتخاب کرده و بر روی Remove  کلیک کنید.

۱۷

همچنین بخش Set up assigned access وجود دارد که اجازه می‌دهد یک اکانت محدود سازید که بتواند فقط یک برنامه از فروشگاه ویندوز را اجرا نماید. این ویژگی بسیار مفید می‌باشد و برای اینکه سیستم تان محدود به شود به اینکه فقط یک برنامه را اجرا نماید. برای مثال اگر شما یک مهمانی با حضور افراد زیادی دارید می‌توان یک اکانت ساخت که فقط به Groove  دسترسی داشته باشد. همه افراد می‌توانند با این برنامه به پخش آهنگ ها بپردازند با این خاطرجمعی که هیچ کدام به سایر برنامه‌ها، مدارک یا وضعیت پست های فیس بوک شما دسترسی ندارند.

Sync your settings

اگر از یک اکانت مایکروسافت استفاده می‌کنید می‌توانید تنظیمات کامپیوتر را بین وسایل تان همگام سازی نمایید. در این بخش می‌توانید همگام سازی را به صورت کلی را فعال یا غیرفعال نمایید و می‌توانید همگام سازی دستی را فعال سازید. تنظیماتی که می‌توانند بین وسایل و همگام شوند عبارت از تم ها، تنظیمات مرورگر وب، پسوردها ، تنظیمات زبان، ease of acces  و تنظیمات پنجره ای مختلف دیگر هستند.

۱۸

Wrapping things up

مدیریت کردن کاربران در ویندوز ۱۰ بسیار شبیه  ویندوز ۸ ( و در بعضی موارد شبیه ویندوز ۷ ) می باشد اما مایکروسافت در خصوص اینکه اکانت‌های متعدد چگونه در ویندوز ۱۰ عمل کنند ساده‌سازی ها و تنظیم های مجددی انجام داده است. علاوه بر این در داشبورد اکانت مایکروسافت بهبودهای گسترده‌ای قرار داده که توسط بسیاری از کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استفاده ممکن است که همچنان که ویندوز ۱۰ بیشتر به فضای ابری متکی خواهد شد در آینده تغییر کند.

آیا شما کامپیوترتان را با اعضای خانواده و دوستانتان به اشتراک می گذارید ؟ نظراتتان را در این مورد با ما  به اشتراک بگذارید.

22 Responses

 1. Pooya

  با درود بر دوستان عزیز
  برای چک کردن آپدیت Application ها تو ویندوز ۱۰ تو کدوم قسمت استور باید برم؟ممنون

  پاسخ
  • علي دشتي

   سلام دوست عزیز.
   برای آپدیت برنامه های ویندوز ۱۰ داخل استور روی عکستون که بالای صفحه ی استور هست کلیک کنید و گزینه ی Downloads رو انتخاب کنید. داخل لیست دانلود های استور کافیه روی گزینه ی
   Check for update کلیک کنید تا استور برنامه هایی که نیاز به آپدیت دارن رو پیدا و آپدیت رو شروع کنه.

   موفق باشید

   پاسخ
 2. بنیامین

  سلام
  ممنون از این مطلب اموزنده.
  من یه پیشنهاد واسه ویندوز ده موبایل دارم اگه خوشتون اومد واسه سایت مایکروسافت ارسال کنید.
  پیشنهاد من اینه که میشه کاشی هارو رمز دار کرد.موقعی که چند ثانیه یه کاشی رو لمس میکنیم گزینه تغییر سایز کاشی میاد و یا از بین بردن کاشی از صفحه استارت.میشه یک گزینه هم بزارن برای اینکه بشه اون کاشی رو رمز دار کرد،واسه کاشی هایی مثل عکس ها ،وایبر،اینترنت و …. خیلی به درد میخوره،
  ممنون

  پاسخ
 3. Milad.nikzad

  سلام ، یه مشکلی که هست اینه که وقتی اکانتو فعال میکنیم در زمان روشن شدن سیستم ازت پسورد اکانت میخواد که به دلیل طولانی بودن زمان بوت سیستم رو زیاد میکنه ، چطوری میشه که اکانت رو فعال کرد ولی موقع بوت ویندوز از پسورد نخواد؟

  پاسخ
 4. محسن

  سلام چطور میتونم اکانت اوت لوک ویندوز10 رو حذف کنم؟هرچی گشتم گزینه حذف اکانتو پیدا نکردم!لطفا زودتر کمک کنید ممنون

  پاسخ
 5. حمیدرضا

  سلام خیلی مفید بود ممنون
  فقط متوجه نشدم مثلا توی خونه , وقتی پسورد , تعریف کردیم و pin هم تعریف کردیم, آیا میشه پسورد رو حذف کرد؟ و تفاوت اینا توی خونه ای که دسترسی فیزیکی به کامپیوتر وجود داره چیه؟ و چرا نمیشه فقط pin تعریف کرد؟ و قبلش باید پسورد گذاشت
  ممنون

  پاسخ
 6. شادی

  سلام من میخوام اکانت other user رو ریموو کنم ولی وقتی کلیک میکنم این هشدار رو میده که اینکار باعث ئاک شدن تمام دیتا ها میشه.درسته؟

  پاسخ
 7. علی فتحی

  سلام
  متاسفانه ویندوز من بخش family and other users رو نداره
  البته این رو هم عرض کنم که account type رو از ادمین به استاندارد تغییر داده بودم که الان به یه سری مشکلات خوردم و مثلا نمیتونم نرم افزار جدید نصب کنم و مشکلات اینچنینی. حتی نمیتونم این تغییر رو برگردونم به ادمین دوباره.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  همچنین ممنون میشم اگر پاسخی وجود داشت از طریق ایمیل اعلام بفرمایید.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 8. 6mohammad

  سلام اکانت من در ویندوز 10 برروی local accountرفته حالا هرکاری که می کنم وارد اکانت administrator نمیشه.تو setting در قسمت account هم رفتم ولی گزینه ی Family & other users رو نداشت. میشه راهنماییم کنین چطوری اکانتم رو برگردونم؟ممنون.

  پاسخ
  • ابراهیم محاجری

   ویندوزتون یک ایمیل اصلی داره که اون هیچ وقت جا بجا نمیشه. از قسمت لوگال هم رو ایمیل یک کلیک کنید و ریمو کنید.

   پاسخ
 9. ابوالفضل

  سلام
  من یه دونه اکانت administrator درست کردم
  در ویندوز ۱۰
  الان وقتی روشن میکنم لپ تاپ رو دو گزینه میاد
  یکی لنوو و یکی administrator که تازه ساختمش
  بعد هرکاری میکنم این اکانت administrator
  رو حذف کنم نمیشه ارور میده
  میخوام مثل قبلا فقط lenovo بیاد
  نه این administrator
  و کلا administrator حذف بشه

  وقتی میخوام حذفش کنم
  این error میده

  The following error occurred while
  attempting to delete
  .the user administrator
  Cannot perform this operation on
  built-in accounts.

  پاسخ
  • محمد

   سلام
   نمیتونی حذف کنی
   برو توی manage یا اکانت ها، غیرفعالش کن

   پاسخ
 10. marzi

  میخوام پین رو از اکانت administratore حذف کنم :-(( هرکار میکنم پین حذف نمیشه

  پاسخ
 11. محمد

  سلام
  عکس رو چطور میشه از کاربری پاک کرد؟
  منظور عکس توی صفحه لاگ این ویندوز 10 هست

  پاسخ
 12. shibani

  سلام. من میخوام یکی از اکانت ها رو حذف کنم. کلی برنامه با اون اکانت نصب کردم. برنامه هارو لازم دارم. اگه اکانت حذف بشه برنامه ها هم حذف میشه؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour