نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دیروز بود که خبرهایی میتنی بر جدایی دو مدیر بالا رده مایکروسافت در دنیای اینترنت منتشر شد و باعث حیرت همگان شد. در ادامه بررسی خواهیم داشت بر این روند جایی، پس با ویندوزسنتر همراه باشید. استفن الوپ که برای همه نوکیایی ها نامی آشناست، در سال ۲۰۱۰ مایکروسافت را به قصد مدیرعاملی نوکیا ترک کرد و هنگامی که مایکروسافت نوکیا را خرید از دوباره وی از مدیران مایکروسافت شد. اما امروز مایکروسافت تایید کرد که استفن از این شرکت جدا می شود. هرچند شاید این خبر برای بعضی از کاربران خوشحال کننده باشد چون وی را خیانت کار می دانند اما این خبر برای ردموندی ها خوب نیست و همان طور که ادامه خواهیم گفت موجی از جدایی ها در مایکروسافت به راه افتاده است. یکی از مدیرانی که بر موج جدایی سوار شده است آقای مارک پِن مدیر Insights Officer می باشد، وی علت جدایی اش را از مایکروسافت سرمایه گذاری بر روی کسب و کار خودش می داند.

یکی دیگر از مدیرانی که قصد جدایی از مایکروسافت را دارد خانم جو هارلو است که از مدیران با سابقه نوکیا می باشد. وی در سال ۲۰۰۳ به نوکیا پیوست و توانست سال ۲۰۱۱ به یکی از مدیران نوکیا تبدیل شد. پس از خرید نوکیا توسط مایکروسافت وی مدیر بخش تلفن همراه مایکروسافت شد. باز هم همانند مدیران قبلی مایکروسافت این خبر جدایی را تایید کرده است.

این طور که به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد تا تحولی در بخش موبایل خود ایجاد کند. مثل همیشه باید منتظر ماند و دید که ساتیا نادلا در سر خود چه می پروراند. نظر شما در خصوص این جدایی ها چیست؟

2 Responses

 1. mohsen

  کمتر شدن تعدد مدیران باعث کم شدن بوروکراسی و به تبع اون افزایش سرعت تصمیم گیری و عملی شدن تصمیمات میشه،نمونه این امر رو در گوگل بعد از لری پیج میبینیم،اتفاق خوبیه،

  پاسخ
 2. makan.h.g

  الان دقیقا منبعش ویندوز سنتره دیگه؟!
  احتمالا چون این چند نفر روی ساخت گوشی پرچمدار اصرار داشتن و مایکروسافت مخالف بود اخراجشون کردن!

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour