نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

از زمانی که بلک بری پریو منتشر شد، صاحبان بلک بری به دنبال اضافه کردن قابلیت ضد آب برای این گوشی هوشمند هستند. همان طور که  François Mahieu، مسئول فروش جهانی TCL روز گذشته اعلام کرد، دستگاه جدید بلک بری با عبور از سازمان Bluetooth SIG به زودی وارد بازار خواهد شد و طرفداران این برند تجاری، زیاد در انتظار مدرنیزه شدن قابلیت های گوشی های هوشمند بلک بری نخواهند نشست. با ویندوزسنتر همراه باشید.

مدرنیزه شدن قابلیت های گوشی های هوشمند بلک بری

دستگاه تمام لمسی بلک بری با داشتن استاندارد IP67، از قابلیت ضد آب و ضد گرد و غبار برخوردار خواهد بود. این گوشی هوشمند که به گفته ی Mahieu، دارای باتری است که مصرف آن به مدت بیشتر از 26 ساعت به طول خواهد انجامید، در ماه اکتبر وارد مارکت تلفن های همراه خواهد شد. هر چند کدنام خاصی برای این دستگاه جدید تمام لمسی نوشته نشده است، اما جزئیات آن را با جزئیات بلک بری کریپتون مطابقت می دهند.

  • پردازنده اسنپ دراگون 625 (یا 626)
  • صفحه نمایش Full HD 1920×1080 p
  • رم 4 گیگابایتی
  • باتری 4000 میلی آمپری
  • دکمه Home با اسکنر اثر انگشت

حالت شخصی در مدرنیزه شدن قابلیت های گوشی های هوشمند بلک بری

یکی دیگر از ویژگی هایی که در این دستگاه تمام لمسی وجود دارد، ویژگی “حالت شخصی” یا Private Mode است که در برخی از طراحی های تجربه کاری (UX) گوشی بلک بری Juno نیز در آن استفاده خواهد شد؛ هر چند که این موضوع به طور خاص توسط Mahieu ذکر نشده است. ویژگی حالت شخصی به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند یوزرهای مختلفی را بر روی دستگاه خود ایجاد کرده و از فایل های مهم و حساس خود مانند تصاویر، ویدئوها و اسناد خود محافظت نمایند. این قابلیت قبلا نیز در دستگاه های آلکاتل استفاده می شد، اما با توجه به تمرکز بلک بری بر روی مسائل امنیتی، احتمالا این قابلیت در دستگاه های بعدی بلک بری نیز استفاده خواهد شد.

در کل موضوعی به نظر می رسد که در آینده کمپانی بلک بری دستگاه های بسیاری را با نام تجاری بلک بری منتشر خواهد کرد. اما چیزی که در گذشته مشخص نبود، این بود که بلک بری چگونه و با چه سرعتی امکانات خود را مدرنیزه کرده و قابلیت هایی مثل ضد آب و ضد گرد و غبار بودن را با استاندارد IP67 به این گوشی اضافه خواهد کرد. به نظر می رسد نقشه ی راه جامعی در این زمینه وجود دارد و در سال های آینده شاهد افزایش چشم گیر دستگاه هایی با نام تجاری بلک بری در مارکت تلفن های همراه خواهیم بود.

پیوست
منبع: CrackBerry

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour