نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت امروز از نسخه جدید Visual Studio برای سیستم عامل Mac رونمایی کرد. این نرم افزار بر پایه Xamarin Studio بوده، اما رابط کاربری آن برگرفته از Visual Studio ویندوز است. با ویندوز سنتر همراه باشید.

Visual Studio

Visual Studio

همانطور که از محصولات Visual Studio انتظار می رود، IntelliSense و فاکتورگیری آن با استفاده از پلتفرم Roslyn Compiler انجام می شود. همچنین این برنامه، از موتور رفع عیب مشابه برنامه های زامارین NET Core. و طراحی ای مشابه زامارین iOS و اندروید استفاده می کند. فعلا این برنامه از همه انواع پروژه های Visual Studio پشتیبانی نمی کند، اما اگر از هر دو سیستم عامل ویندوز و مک استفاده می کنید، می توانید بین این پلتفرم ها، پروژه ها را جابجا نمایید.

Visual Studio برای مک، از iOS، توسعه اندروید و مک توسط زامارین و توسعه سرور توسط NET Core. با استفاده از ادغام با Azure پشتیبانی می کند. این برنامه، همچنین زبان های #C و #F را نیز به خوبی اجرا می کند.

Visual Studio برای مک بر پایه MonoDevelop IDE متن باز پیاده سازی شده است و مدل توسعه پذیر قدرتمندی دارد. توسعه دهندگان می توانند دستورهای خود را در زبان ها و انواع پروژه های خود، به آن اضافه نمایند.

شما می توانید این برنامه را از وبسایت رسمی VisualStudio.com دانلود نمایید. همچنین برای توضیحات بیشتر، به این قسمت مراجعه کنید.

پیوست
منبع: MSPU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour