نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپل که برای سال های سال با خط تولید iPad در قطب فروش تبلت ها قرار داشت به نظر می رسد که از مایکروسافت جا مانده است! بر طبق آخرین آمار مایکروسافت سهم عظیمی از فروش تبلت ها در ماه اکتبر را در اختیار داشته است.

بر اساس دیدگاه فروش و بازاریابی شرکت Ecom Insights panel که کدام شرکت در فروش تبلت ها موفق تر بودند. این نکته را متوجه عموم می کند که فروش تبلت های مایکروسافت, 45 درصد از کل فروش تبلت ها در ماه اکتبر بوده است! این ارقام حتی بیشتر چشم گیر می شوند زمانی که شما در نظر بگیرید که که از ماه ژانویه تا ماه جولای 2015 آغاز گردیده است. و مایکروسافت سرفیس تنها 15 درصد این سهم را می تواند مدیریت کند.

در ماه اکتبر 2015 مایکروسافت برنده بی چون و چرا در فروش تبلت ها بوده است. در مقایسه با سهم فروش 45 درصدی مایکروسافت, اپل تنها 17 درصد و آمازون تنها 10 درصد سهم فروش تبلت ها را کسب کنند. سامسونگ و اچ تی سی و دیگران نیز در رتبه های پایین تر قرار می گیرند.

microsoft-apple-online-tablet-sales

نقطه عطف عملکرد مایکروسافت در فروش تبلت ها می توان به حساب تبلت بی نظیر سرفیس پرو 4 گذاشت. مایکروسافت سرفیس بوک نیز با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شد.این شرکت همچنین اشاره کرد که متوسط ​​قیمت فروش تبلت مایکروسافت تا 844 $ است, که بالاترین در 12 ماه گذشته می باشد. برای اپل نیز متوسط قیمت فروش تبلت ها $392 در همان بازه زمانی می باشد. این نشان می دهد که مردم از بین محصولات اپل بیشتر به آیپد مینی روی خوش تری نشان داده اند. و همانطور که پیش تر نیز گفتیم سرفیس پرو 4 دستگاهی بسیار بهتر از آیپد پرو می باشد!

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

2 Responses

  1. him

    در آینده نه چندان دور من هم صاحب یکی از خوشتیپ ترین تبلت های بازار یعنی مایکروسافت سرفیس خواهم شد.

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour