نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

احتمالا طی این مدت نتوانسته باشید آن را حدس بزنید. محصول جدید تیم سویفت کی که امروز منتشر شده، Swiftmoji نام دارد، یک کیبورد شخص ثالث دیگر برای iOS و اندروید که می تواند اموجی ها را در تایپ برایتان پیش بینی کند.برای انجام این کار، کیبورد سویفت موجی علاوه بر در نظر گرفتن مفهوم جملاتی که تایپ می شود، اصطلاحات رایج و به قول معروف ترند شده در سطح دنیا را هم در نظر می گیرد تا بتواند بسته به لحن جمله یا منظور کاربر اموجی مناسبی را برای استفاده به او ارائه کند. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

پیشنهادات سویفت موجی تا حد زیادی به پیشنهادات کیبورد پیش فرض iOS 10 شباهت دارند، هر چند که آرشیوی کامل تر از اموجی ها و عملکردی هوشمندانه تر را از آن شاهد هستید.

به عنوان مثال اگر مشغول صحبت در مورد آخرین آهنگ خواننده مشهور آمریکایی “بیانسه” باشید، سویفت موجی می تواند اموجی های “ملکه” یا “زنبور” را به شما پیشنهاد دهد تا مجبور به جستجو در آرشیو عظیم اموجی ها برای یافتن تصویر مناسب نباشید.

کیبورد سویفت موجی در حال حاضر فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند، و عملکرد متفاوتی از آن را در دو پلتفرم اندروید و iOS شاهد هستید. در حالی که از آن می توان به عنوان یک کیبورد جایگزین و کامل برای اندروید استفاده کرد، صاحبان آی دیوایس ها تنها می توانند برای پیش بینی اموجی ها به آن تکیه کنند. البته از هر نسخه ای که استفاده کنید، سویفت موجی نسبت به کیبورد استاندارد سویفت کی به مراتب ابزار تخصصی تری برای دسترسی به اموجی هاست. این کیبورد را می توانید همین حالا از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

swiftmoji


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

3 Responses

 1. ma

  و همچنان خا…ی مایکروسافت برای آندروید و آی او اس ادامه دارد!!! :-|

  پاسخ
 2. رهگذر

  یعنی دارم به شعورم شک میکنم!!! چرا باید پولمون رو برای ویندوز بدیم در حالی که خودش هم هر چی داره برای دیگران میخواد ! و دیگران در فکر نابودیشن

  پاسخ
 3. javad

  بی رگه دیگه خودمون برای یه نرم افزار له له میزنیم و انوقت…

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour